Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

sad bez šale meni kad treba negde struje a malo malo treba po kući, obično uzmem one neke makel kutijice jes jeftinoća ali vidim da nisu baš potpuno dno,  i jagodinskog kabla na metar kvadrat ipo do dva ipo za šta mi već treba i sklepam sam. ono glavna motivacija mi je da mi ništa ne izgori, a sigurniji sam nego da kupim kupovni gotov produžni

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imam ja tih "poslovnih", pravljenih..2,5 mm kabla iz radnje I OG uticnice sa poklopcem, redjas koliko treba. Ispod uticnica dascica, da se ne pretura I da ih se moze ucvrstiti, ali su na dosta dugackim kablovima, uvek za nesto zatreba, pa mi dojadilo da ih cupam I vracam

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to je davno ispalo iz audio problematike, vise ne mozes da nadjes ni butik letvu da valja.

Sve neki limici, drzi utikac kao pas jeza, a kao prevuceni rodijumima i palamoodijumima zarad sminkeraja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 11 časa, Mikorist reče

Kojagod. Samo da ima keramiku. neuništiva stvar :D

Ta tvoja Procare - Prosafe, da li imaju kontakti okolo one čelične opruge za dodatno stezanje pinova utikača?  Multip ima to.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1033240632_Letva1.thumb.jpg.50c72988a74dd47c2e89aae27f6981c2.jpg1137198494_Letva2.thumb.jpg.9cf7c7b8ea1b79eb105c9fd89e3ae3ce.jpg1718439437_Letva3.thumb.jpg.322daca7a51abbdb5720095df6c188c7.jpg

 

Ima te celicne zabice koje glume opruge, ali kontakti vrljaju gore dole, smesan je spoj sa zickom u liniji za deklarisane silne ampere, kada se ugreje kontakt, omeksa i bronza i doticna opruzna zica.

Nakon toga pravi tolike probleme, da iskljucuje racunar, zaglavljuje printer, a za lab i vakuum pumpe ne smem ni da pomislim...

Na stolu kada je gledas, ne bi ocekivao i predvidjao takve problema, kada se prikljuci uzas.

Videcu da oprugice ponovo formiram, doradim kontakte i spojeve pa da sluzi za nesto sitno...a 60% cu da je bacim :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...