Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

4 minutes ago, Mikorist said:

Ima, ali jebu nanulicu bas za razliku.

https://www.kupujemprodajem.com/audio/delovi-i-oprema/oyaide-strujni-konektori-pozlaceni-i-rodijumski/oglas/99102240

https://www.kupujemprodajem.com/audio/delovi-i-oprema/ala-oyaide-p-079e-c-079-strujni-konektori/oglas/3913299

Quote

Moram da kazem nekoliko cinjenica:

-  Ovaj konkretno Shuko i IEC ne mozete naci preko eBay ili drugih slicnih isajtova. On se ne prodaje preko interneta iz razloga sto je verna kopija i sto je izuzetno kvalitetno uradjen. Na netu imate mnogo ponuda slicnih konektora ali ovaj necete naci.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne znam. Ja stavio ove germanske original+Lapp... Od stone lampe u sobi, preko klima uređaja, TV-a, PC, pojačala, predpojačala, DAC ....

Letva je Prosafe - Lapp ide 8 metara - skoro do osigurača - odvojena faza od klime

Znači ništa ne znači samo 3 kabla - kad je sve šrimovano u sobi čuje se razlika:msn-rofl:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

može bre... ja sam 2,5 samo na Sissy stavio - i na letvu - sve ostalo je 1,5 - manji potrošači...klima je 2,5 na zaseban šuko i fazu - iako je isključena

 

ubedio sam ženu da ovi kablovi manje zrače - što je fakat - a ona se plaši zračenja - pa je pristala da prežičim pola kuće:msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 23 minuta, Mikorist reče

može bre... ja sam 2,5 samo na Sissy stavio

Ja sam na sve stavio 3x3x0,75 odnosno kad sve upletem bude 3x2,25 mm2. Uzeo bih i više, ama ne može u IEC konektor više da uđe. Isto i za letvu, max. je 3x2,5mm2.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 minuta, Mikorist reče

msm ona 2 od tebe nisam gledao koja je debljina - jedan ide na Iron drugi na DAC...

To su bili LIYCY 3x1,5mm2 čini mi se. Davno beše zaboravio sam. Zamenio si to sa Lapp pretpostavljam?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 15 minuta, NIXIE reče

Ма мењај то са ЛАПП, ови моји су ти  врх врхова за лампу, може и на кувало за воду, микроталасну и слично. :msn-rofl:

http://www.elektronapon.rs/sr/kablovi/6_1034/Strujni-kablovi/FKZ/Z-LIYCY-3x15-sirmovani-kabel/LIYCY3X1.5

 

ovo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, NIXIE said:

Ja sam na sve stavio 3x3x0,75 odnosno kad sve upletem bude 3x2,25 mm2. Uzeo bih i više, ama ne može u IEC konektor više da uđe. Isto i za letvu, max. je 3x2,5mm2.

Sa ovim kopijama "Oyaide" može. Oni prihvataju i veću kvadraturu. :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...