Jump to content

Kablovi, filteri, utikači , ispravljači, osigurači , LETVE, napajanja, trafoi , namotaji oko kondenzatora


NIXIE

Preporučeni Komentari

45 minutes ago, Mikorist said:

jedva čekam drugi deo za dva dana da vidim metod kojim određuje kvalitet kablova.....

Ja mislim da mu uplitanje u to ic ne treba. Sasvim je odlican sas zvucnjaci. Pogotovo uz svodjenje na prosto i razumljivo.

A resenje uopste nije na ovom svetu, tj OBA resenja su izvan... :D 

I madzikorama i kvantno...:lol:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 50 minuta, NIXIE reče

Cena nikad nije srazmerna napretku. :shout:

Baš me zanmima da li će i tvoje uši da registruju ovo...znači obrati pažnju na dinamiku i na separaciju... za dva koplja je bolje od bilo kog kabla pravljenog koji sam kačio... a najsličnije je sa audiokvest. Nikako mi nije jasno na koji način USB kabl pegla prostor i separaciju a samo cepaju 0 i 1 između :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

13 minutes ago, Mikorist said:

Baš me zanmima da li će i tvoje uši da registruju ovo...znači obrati pažnju na dinamiku i na separaciju... za dva koplja je bolje od bilo kog kabla pravljenog koji sam kačio... a najsličnije je sa audiokvest. Nikako mi nije jasno na koji način USB kabl pegla prostor i separaciju a samo cepaju 0 i 1 između :crazyrocker:

:smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 2/16/2021 at 7:19 PM, Mikorist said:

svira potpuno isto kao audioquest carbon ...nijanse su u pitanju :crazyrocker:

 

I da... metar je 2400 dinara za VDH... a audioquest je 24000 dinara :msn-rofl:

Mene onaj sa Neotechom koštao ispod 2400 za pola metra :) 

Svira jedno tri dužine ispred AQ Carbon :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Prvo izuči negativne uticaje ovog sokoćala, da ne bude skuplja dara nego mera. Baš tražiš đavla.

Preporučujem ti da eksperimentišeš sa gustinom i pritiskom vazduha u prostoriji za slušanje. Ne bi bilo loše i igrati se sa promenom mešavine gasova.

Naravno pre svega sobu da apgrejduješ na nivo hiperbarične komore, sa 100% zaptivanjem i svim neophodnim instrumentima za kontrolu mikroklime.

Gasovi, pritisak, vlažnost, stepen prisutnosti čestica prašine kao ometajući faktor, sastave i kvalitet prisutne tkanine kao dampirajući element. Nikako ne zaboravi vodonepropusni i dihtujući plivajući pod ispod parketa koji svakoko treba zameniti za ono famozno crno Afričko drvo koje neizmerno harmonizuje etar. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...