Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Oz, The Great and Powerful / 2013

 

http://www.imdb.com/title/tt1623205/

 

Postavljena slika

 

Disney, odličan za klince a ni odrasli neće izgubiti dva sata totalno uludo. Neki su ga ispljuvali ali mislim da takvi nemaju više dete u sebi. Dobar za nedelju popodne u krugu porodice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jako rijetko, skoro nikad ne gledam TV.

Ipak, većeras sam prebacio na TV program i šaltajući kroz programe na kojima su redom reklame dođem do HTV 1 i vidim neki stari domaći film. Rade Šerbeđija i Ana Karić.

Držim daljinski u ruci da prebacim, ali nikako stisnuti tipku. Scena po scena i....pogledah ga do kraja iako nisam uhvatio početak.Izgleda da sam bio spreman za pogledati baš takav film! Sve mi je zaokupljalo pažnju i misli - i glumci i dijalozi i Radina naracija i scene i scenarij i - muzika!Preporučam! Pa makar i samo radi muzike u filmu, ali preporučam cijeli film!

 

http://mojtv.hr/film/20139/putovanje-na-mjesto-nesrece.aspx 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Valja "kupiti" u internet radnji... ...učestalo se danas pominje :)

Pogledah ga, slučajno, na TV... Dvaput... ;)

Ako sam propustio nečije pominjanje, mea culpa...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Postavljena slika

 

Ja sam ga još davno odgledao, a mislim da sam ga i preporučio ovde (ne smem da se zakunem a i mrzi me da tražim dokazni materijal) ali ovaj film je upravo po tome i jedinstven što sam ja upravo gledajući ovaj film po prvi put (putem TV kanala) prsnuo gde sam najtanji - po živcima: baš sam se zagrejao a beše kasno veče, ujutru se probudim a ne mogu da se setim šta beše kraj priče - zaspao na nekom od besmisleno dugih blokova reklama kojim iskasape filmove... Sutradan ga nađoh na netu, skinem, narežem na CD, stavim u plejer, kad ono tanka traka filma na 19" dijagonali starog CRT-a... (cca 35%ekrana je film u sredini, ostalo sve crno...) Grrr i tako ja, kako rekoh, puknem i prelomim i kupim 32" Samsungov Smart TV i pošaljem i CRT i 4:3 i dvd plejer sve u penziju... Nije bilo zbog ovog filma, ali je je isti bio okidač da iz upotrebe izbacim četvrt veka stari TV... Da sve bude zanimljivije, sad je neko veče bio emitovan na "Prvoj" i naravno, opet nisam mogao dalje da gledam od reklama, zaspao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zašto nas u poslednje vreme (par godina) filmska ind. sve više filuje grčkim mitovima, legendama i bajkama? Rade li to zbog sve žešće digitalne tehnike i neverovatnih mogućnosti primene specijalnih efekata, gde je gluma u II ili III planu  ili  su sve dobre ideje potrošene, pa se okreću starim klasičnim pričama?

 

Prebzo gledamo previše filmova, znači da nam se realan život ič ne sviđa.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

to su te mogućnosti digitalne tehnike i specijalnih efekata

i ranije se radili takvi filmovi i bili su veoma gledljivi i uzbudljivi kao recimo prvi king kong, ali je danas moguće napraviti veoma realne bajke ili avanture koje uvlače gledaoca u priču.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

može se pogledati...nije loš

 

Postavljena slika

 

Ti ja ćemo jednog od ovih dana biti veoma dobri prijatelji. Moja ćera se definitivno slaže sa tvojim ocenama za filmove koji su primereni za njen uzrast :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jack the giant slayer sam gledao (na moju žalost) u bioskopu. Bilo je dosta dečurlije-osnovaca od kojih su mnogi još uvek kod učiteljica...

Jedno je sigurno-ovaj film nije nikako primeren za decu mlađu od 16 godina. Film je jednom rečju degutantan.

Najviše me je iznervirao glavni glumac-Jack. Prosto ne znam gde nalaze tako iritantne likove (u rangu je sa Kirsten Stjuart).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...