Jump to content

Filmovi koje volite


Preporučeni Komentari

Pre neki dan pogledam biografski film - Hitchcock(2012)  http://www.imdb.com/title/tt0975645/?ref_=sr_1

post-11-0-72779300-1365963808_thumb.jpg

 

I naravno pod dobrim utiskom priče i glume Entoni Hopkinsa i Helen Miren,

pronađem na PB odličan rip  - Psiho(1960) bikolor, i naravno uživam u filmu iako sam ga gledao bezmalo 10-ak puta, za 40-ak godina.

Preporučujem da se pogleda ova duologija, baš ovim redom.

post-11-0-26529700-1365964295_thumb.jpg

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Odustadoh od pokušaja da ponovo gledam (Argo), a kao kompenzacija neuspehu, odgledao sam jedan skroz simpatičan film, The Adjustment Bureau (2011) http://www.imdb.com/title/tt1385826/ ...

 

Postavljena slika

 

muzika (iz filma) je i bolja od filma.  a ova stvar pogotovo za

 

test basseva . kad grune vibracija (ispod 40Hz)  zalepim se na zid od Tannoy-a, oduva me. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako uspeju da prikažu 30% onog u knjizi (a ona je meni fukin uber dobra) ja željno iščekujem ovo:

 

 

 

Harrison Ford kao Graff, Ben Kingsley kao Mazer Rackham  :respect:

A do tad Enders Game + sledeće 3 knjige u Kindle i uživancija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ihaj - 30% puna kapa

 

ne mogu da se ne setim debakla sa Dinom - ko god je citao serijal , nije sebi mogao da dodje posle filma

 

Da, pogotovo što su nemušto iskasapili prvih šest knjiga a iz narednih šest ni slova... Film je bio jadan i kad je bio nov a kamoli danas kada sam mnogo veće zakeralo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam prvo gledao film Dina, pa čitao knjige (lepo plaćeno matoro izdanje, prevod Zoran Živković). Nisam mogao da izbacim iz glave film, i knjigu sam nekako tako vizuelizovao... ...težak treš, ali ja lično i personalno volim taj film :)

 

Mislim na Dinu Dejvida Linča. Film pokriva prva dva toma ako se ne varam (ili prvi, zavisi kako je i gde izdavano). Istina davno sam čitao, mogao bi jopet, samo da privršim ponovo Endera. Ostatak je radio SciFi kanal, ti su mi nja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam prvo gledao film Dina, pa čitao knjige (lepo plaćeno matoro izdanje, prevod Zoran Živković). Nisam mogao da izbacim iz glave film, i knjigu sam nekako tako vizuelizovao... ...težak treš, ali ja lično i personalno volim taj film :)

 

Mislim na Dinu Dejvida Linča. Film pokriva prva dva toma ako se ne varam (ili prvi, zavisi kako je i gde izdavano). Istina davno sam čitao, mogao bi jopet, samo da privršim ponovo Endera. Ostatak je radio SciFi kanal, ti su mi nja.

 

+1Zato odbijam da pročitam Dinu jerbo ne bih mogao drugačije zamisliti Muad'Diba nego onako kao u filmu :)

 

Možda nekada... Kad omatorim, posenilim i zaboravim :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Počevši od filma  "Zaljubljenoi Šekspir" pa preko filma "Panamski Krojač" i "Kraljev Govor" do današnjeg "Najbolja ponuda",  Geoffrey Rush me nije razoarao svojim ulogama i glumom.

Preporučujem ovaj film, dostupan u zalivu kapetana kuke.

 

- La Migliore Offerta - Best Offer (2013)

 

post-11-0-06256400-1369506343_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...