Jump to content

Koji 24bit DAC? (split iz SissySIT)


shonne

Preporučeni Komentari

e pa vidiš ovaj topping taman troši oko 300, utrefelo se, sad sam još jednom premerio s unimerom, doduše ovaj unimer ima opseg do 200mA, posle toga mora 20A, tu se gubi na preciznosti ali pokazuje 0,33 ampera, mala prcika merač za mobilne kaže 0,31A

mada ne čujem ja tu neku veću razliku kad se napaja preko USB-a i preko ove sklepotine trafo-LM-LM, a povezao sam konačno strimer na velike zvučnike, lepo to svira, još uvek čekam F5 da se vrati kući, a i nikako da počnem da pravim preamp, ufffff

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ako, ako, imaš ti mnogo bolje sprave od mene :thumbup:

ovde u skučenom setupu kod kompjutera mi identično zvučalo preko Toppinga i Terratec X24 zvučne koju imam odavno, doduše nije Terratec loš, ali je mator. Sada na većim zvučnicima ima velike razlike, pre svega što kažeš po širini i dubini, ček da prikupim audio uređaje što sam podelio po selu :sarcastic_hand: pa ću konačno sve da uporedim

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja imam od 70K matičnu sa  super duper zvučnom.  I čujem izobličenje na njoj . A na ovome jok. Čak i sa 4vrms na izlazu :msn-rofl:

 

Oću da kažem jako se slično čuje sa ovom high*end matičnom. Samo NEMA izobličenja na maksimumima u decibelima.......znači jede decu OPA1612 u I/V stage 

 

.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Mikorist reče

pa nema razlike mnogo ....  samo dobiješ na širini, dubini i visini....doduše ja ga gonim sa 1000mA

Bichujes sve u dac-u sa 1,000mA pa radi k'o zmaj ?

:baklja:

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Neke shvabe su koristile te BUZ-ove u regu za peglanje napona grejanja za predpojacala i pojacala, samo mislim da nije bio BUZ10, neki drugi brojevi...  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Слушао сам јуче неки Топинг, мислим да је А30. Гов.o неопевано, то нема везе са Хи Фи-јем. Све што нуди је само основни тон и ништа око тога, да будем искрен ипак тонално доста добар.
С друге стране оно што сам још чуо је Shiit modi Multibit dac. То свира чаробно, топло и стварно музикално за справицу тог ценовног разреда.
Тај мултибит концепт ипак пружа нешто другачије од свега што се масовно у задњих пар година избацује на тржиште ко лопатом. Чујем да му два старија брата, први озбиљније бољи од Модија, а други полако залази што се популарно каже у HiEnd.
Не знам што ово рече. А да, да би и Владд рек’о своју :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Хајпујеш ти мало, али ништа страшно. Има неко ко је сигурно чуо, а ипак нико да потврди?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja imam D10, ali nije dobio ni minuta ozbiljne svirke

al nije Mika jedini koji ga hvali ovuda, tako da nema razloga u sumnje - svira to ihaj za te pare a vala i za nesto vise

koliko vise, ne zalazim

dobri su danasnji inzenjeri - naprave cuda sa digitalijom i u malom i u velikom formatu ......... gde se decaci odvajaju od ljudi, to je analogni deo - to se vec ne uci u skoli, previse je vrludavo i nekomercijalno da bi se isplatilo stavljati na katedre

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

А, јел има неко да га је озбиљно послушао и упоредио?
То за те прцвољке је тачно да одрађују добар посао у дигиталном домену али далеко да сваки ваља. Дао сам пример за јефтинији Shiit Multibit, заиста лепо свира. Дакле може и у некој подношљивој ценовној категорији да се чује нешто што оставља много тога иза себе.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Promenio si citav analogni deo ( i napajanje ) ... kapiramo sta pricas Miko.

Sada treba tu makinu da krstis posto to vise nije Topping.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...