Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

1 hour ago, Superfi said:

Mislim da ce doci dosta vise ljudi. (Sale XA, Bajlag, Suca...Somborci, NS ekipa?)

Meni je uzasna frka ali naravno da cu doci ako se ista organizuje. 

Sta bude falilo donecu. 

Bez tebe - nista.

Nisam jos sreo nekoga a da tako zna da ispece rostilj :) majke mi.

ono poslednji put bilo je fenomenalno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 hours ago, Superfi said:

Mislim da ce doci dosta vise ljudi. (Sale XA, Bajlag, Suca...Somborci, NS ekipa?)

Meni je uzasna frka ali naravno da cu doci ako se ista organizuje. 

Sta bude falilo donecu. 

 

Ja sam namjeravao da dodjem ove godine, cak i da ponesem monoblokove, medjutim sve se odigralo jako brzo i ne mogu da se organizujem da dodjem za desetak dana. Trebali smo da otvorimo temu bar mjesec ranije :( 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Momci, zbrzili ste ga neverovatno. Ned moze da 15 dana da se organizuje i mesto i vreme i dogadjaj. Nisam se prijavio samo iz razloga sto je prebrzo organizovano i sto nisam bio siguran za taj datum, inace nije mi smetala daljina.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za jesen bih već mogao da se organizujem...

Samo da ne bude na Paliću, mislim Budimpešta još bolje, najbolje Svalbard. Taman će početi šetomesečna noć (čisto da bude što dalje nama s Yuga, što da ne).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mislim da se sve nekako dogodilo na brzinu, i da je iz tog razloga broj prijavljenih manji nego obicno. Ako bi bilo krajem avgusta ja bih mogao da dodjem. Mislim da bi Bajlag mogao ponijeti svoje kutija a ja bih mozda povukao monoblokove. A moze i bez sprava, da se jede, pije i druzi... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ahm. Putovanje je najbolja priprema za odmor, rekao bih :) Dobro se umoriš pa posle lepo spavaš kad stigneš. Meni nije problem ni do Niša da odem, doduše, onda tražim saputnike da ne zaspem usput. Na kraju krajeva, ako je Niš (ili okolina) dovoljno dobar za jedan Nishville, ne može da ne bude dobar za nas :) Elem, kad bi to malkice mogli da izdejstvujemo da se napravi tura do ex-fabrike zvučnika (Svrljig) pa da ko nije, uđe u gluvu komoru pa da čuje šta je tišina. Meni uši pucale, sav bio sluđen u nedostatku zvuka na koji sam inače navikao... Mada sumnjam da se na takva mesta može ulaziti...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...