Jump to content

Baby BAF , FAK , Švajserbal..........2016


stein

Preporučeni Komentari

Posle 3 poziva i 2 poslata maila dobio sam odgovor u sredu da će mi dati ponudu odmah u toku dana. Pošto je danas ponedeljak, smatram da su odustali od davanja bilo kakve ponude, pa je Grza i definitivno ispala iz kombinacije.

Verovatno im nije interesantno da dođe 25-30 ljudi, sluša muziku, jede, pije spava i ostavi im pare.

Što se mene tiče probao sam, žao mi je jer je Grza jako jako lepa i za odmor i za druženje... i onako u centru, nikome ne bi bilo daleko...

A Siroma nije zvao Sisevac... eee.... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na čega da se prijavim majku mu... :frusty: Ja sam se prijavio više nego dovoljno puta a pola FAK-a sam već odradio u svojoj režiji... Kaži, jbte neću, pa onda gotovo, nigde ne piše da moraš. Ako nećeš, pa nećeš i gotovo... Nije ovo vojska pa da za neću ideš u pritvor... Evo ja sam smatrao da se to podrazumeva, ali sada ću i otvoreno da kažem da ja neću da organizujem FAK u Nišu, ali ne zato što neću nego zato što ima ljudi koji su bliže Niša pa je prirodnije da oni to urade. Kotlići i roštilji su sada već pišikućipropalo, ali dobro. Nek nam je na nauk. Nema Vojvodine do Vojvodine... Biće bolje da za ovogodišnji FAK spremim grabulje za lišće a možda i lopatu za sneg, pijuk za led i alpinističku opremu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...a izvini, za

š t a

da se prijavi?

...Niš ko FAK-Atlantida...

Da li treba da donesemo na Jug sem opreme klopu, piće, salu, struju, vodu i komunalije?

...najbolje zezanje na vašoj geografskoj širini je napravila ekipa koja se stuštila dole i do albanske rivijere, okupala se, pojela, popila, i sve to dokumentovala...njima skidam kapu!!!

a sad ozbiljno. Umem da prepoznam kad negde nisam dobrodošao u kontekstu koji bi trebalo da ima ovakvo okupljanje a mislim da me osećaj ne vara. Jedino mi je žao ljudi sa Juga kojima je udaljenost Beograda i Vojvodine realna materijalna i vremenskologistička prepreka a imali bi sigurno šta da kažu i pokažu.

...samo onda dvaput razmislite kritizeri vojvođanskobeogradskih inicijativa za ovakve manifestacije na našem terenu pre nego što se naserete na temu mesta-i-vremena hiperborejskih zabavica od Boljevaca do Subotice...gde se sralo i predlagalo i Skandinavija ako se ne varam...

...kod nas su svi ljudi dobre volje dobrodošli, na proleće, daobog srećezdravljaikazana mislim da ćemo organizovati u nekom našem komšiluku (SU-ZR-MOKRIN-KIKINDA-BG) pecaroško-roštiljsko-muzičko druženje uz moguće osveženje i live svirke što članstva, što simpatizera iz ciganskih muzičkih voda...

...sorry ako sam nekog uvredio...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo samo ukratko:

Imam malo dete, žena ne radi nigde jer je uz njega svakodnevno, pomoć ni od koga nemamo, pa radim bukvalno po ceo dan svaki dan da nam obezbedim osnovnu egzistenciju.

Na sve to diya mi dođe razbibriga, koje da, verujem, nemam, odavno bih verovatno završio u Lazi.

Na sve to imam volju, i hoću da se latim i organizacije Fuck-a, ali me nedostatak vremena konstantno jebe.

Na moj predlog za Jelašnicu Branko je rekao ne može.

Na moj predlog za Grzu, oni su rekli ništa.

Nisam rođeni Nišlija i ne poznajem toliko Niš da znam svaki skriveni ugostiteljski kutak. Ono što znam je da ima 1000 kafana od kojih tek po neka, a možda i nijedna, nudi prenoćište, a tek sala je pojam.

Pošto sam rođeni Paraćinac, znam za Grzu, bio tamo 200 puta, ali njima se očigledno jebe. Za neki drugi lep kutak u Pomoravlju najiskrenije ne znam.

Sisevac je rekao Branko da pozove, ali njemu se isto očigledno jebe.

Svalbard sam predložio iz šaljivih razloga jer je Palić već preterivanje. Realno je i onima iz Beograda daleko.

Predložio sam etno selo kod Plane, to je iskulirano, niko nije ni video.

Tako da, što se mene tiče..

P.S. Što se dobrodošlice tiče, kod mene je svako sa voruma uvek dobrodošao, taman da pričuva dete dok sluša muziku, da supruga i ja odmorimo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

...Alex,

u dalekom nam Vrdniku/FAK1 mestu su dolazili i članovi sa ženom i malom decom i nikom nije ništa falilo. Svalbard i Palić su mentalna a ne geografskomaterijalna prepreka.

Niko od nas ne sere novčanice od 200EUR pa da mu je egzistencija obezbeđena. Niti gura ruke među gluteuse ako mu treba akontacija.

Mislim da je ove godine ipak manjkalo više dobre volje nego para da bi se održala manifestacija Festivala Audio Konstruktora.

Nadam se da će barem to da se promeni na bolje 2017 godine.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sa Grze 10 dana nisam dobio nikakav odgovor pa sam isti mail sinoć poslao u Terme Sisevac ne nadajući se pdgovoru,  kad ono:

 

Poštovani,

mi možemo da Vam organizujemo ovaj skup ali naš je problem što nemamo neku odvojenu,zatvorenu prostoriju gde biste mogli da slušate muziku u potpunoj tišini.Imamo u restoranu jedan odvojen prostor gde možete da sedite i slušate muziku preko celog dana i u toku večeri ali on nije nekim zidom ili pregradom odvojen od restorana.

Naš prvi slobodan vikend kada bi skup mogao da se održi je 05. na 06. novembar a slobodni smo i 12. na 13. oktobar.

Mi smo restoran koji pretežno radi leti i tada nam je gužva,tako da u ovom periodu nemamo puno gostiju,pa zato mislim da nebi bio problem da se koristi deo sale o kome sam Vam pisala.

Inače,cena noćenja sa doručkom i korišćenjem bazena sa toplom termalnom vodom je 2000 dinara po osobi.Bazen je otvoren ali se koristi i sada jer je  temperatura vode u njemu,u ovom periodu, 33-36 stepena (zavisno od spoljne temperature).Naše sobe su dvokrevetne,i višekrevetne ali u svakoj sobi imamo po jedan bračni krevet tako da ako računamo da u bračnom krevetu spavaju dve osobe,kod nas može da spava ukupno 33 gosta.Ukoliko ima više gostiju možemo da nađemo smeštaj u komšiluku.

Cena ručka je 850 dinara a na meniju biste imali sledeće:

-riblja ili pileća čorba

-pastrmka 400g ili roštilj 400g sa pomfritom

-sezonska salata,domaće pogačice

-palačinke

Vi pogledajte ponudu i ukoliko ćete je uzeti u razmatranje, Vi mi se javite.Ja ću onda u svakom slučaju da rezervišem sobe i prostor za Vas,sve dok mi se eventualno ne javi neko drugi ko je zainteresovan za dolazak.Ukoliko se neko javi,ja bih Vas pozvala i onda biste mi rekli da li dolazite ili mogu da izdam prostor drugim gostima.

Za sve dodatne informacije možete da me pozovete na telefon 063/696-442 Lela a objekat možete da vidite na www.sisevac.rs.

Pozdrav.

 

 

Pa ako ima zainteresovanih za zimsko banjanje... :-) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...