Jump to content

Windows 10, Windows 7 i ostala WIN familija


shonne

Preporučeni Komentari

Ja spreman za korak nazad :D

 

Windows8_1_full_b1_s1_v1.tib

 

Ja već imam u fulu opremu i za dmz i za smutval, jbg ima i drugo rešenja recimo vpn ali ni to nije večno i za dž...

a za igre, pa čeka nas ista sudbina ko na konzoli ili imaš sve igre za dž a ne možeš na net ili kupuj originale  :stink:

 

nego Nešiću kaki je taj b1 s1 v1?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja od igara imam jedino Diablo III instaliran a pošto sam klek'o oko 60€ za igru, sumnjam da nije legalan (dojadilo mi čekati da neko napravi takav virtuelni server koji radi pa sam platio) Posle instalacije win10, battle.net je odradio update, potom se i sama igra apdejtovala i sada normalno radi... :)

Jedino što ja nemam kada tupiti prst na mišu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jok. WIN 10 ce da prijavi bilo kakvu nelegalnu radnju (cak i ako je slusanje mp3) nadleznom organu DMCA a oni da prijave/banuju domacu IP adresu (provajdera). hahahaha. 

 

da ne bi domaci provajderi ostali bez IP adresa - morace da pocnu da rade nesto. recimo da prete - zovu  - iskljucuju  (za promenu) 

 

ziveo "free" WIN 10  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

LOL rade ti sajtovi svugde na svetu...   što ne bi radili?

 

Jesi se ikada u životu upitao kako bi bilo da praviš neki softver npr.2 i po godine i taman kad ga finaliziraš i uspešno poplaćaš

silne troškove dođe neki klinca drpi ti tvoj rad i šutne ga na internet. Ti ostaneš u debelom minusu i totalno propadneš?!

Isto ti je i sa filmovima, muzikom i sa svim ostalim stvarima u životu...   samo nemoj sad početi sa "a kako je vin10 besplatan?"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

LOL rade ti sajtovi svugde na svetu...   što ne bi radili?

 

Jesi se ikada u životu upitao kako bi bilo da praviš neki softver npr.2 i po godine i taman kad ga finaliziraš i uspešno poplaćaš

silne troškove dođe neki klinca drpi ti tvoj rad i šutne ga na internet. Ti ostaneš u debelom minusu i totalno propadneš?!

Isto ti je i sa filmovima, muzikom i sa svim ostalim stvarima u životu...   samo nemoj sad početi sa "a kako je vin10 besplatan?"

To sa filmovima i muzikom a pogotovo softwerom je  prilično diskutabilno.

Hints

Ne gube oni ništa jer ga  onaj što ga je "drpio" ionako ne bi kupio(da ga nije mogao da drpi). Sa SWom  je još složenije.Masa SWa je ladno puštena da se drpi e da bi se povećao broj korisnika koji će posle da ga legalno kupe( kad stasaju  i nisu  klinci već rade u firmama )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

To sa filmovima i muzikom a pogotovo softwerom je  prilično diskutabilno.

Hints

Ne gube oni ništa jer ga  onaj što ga je "drpio" ionako ne bi kupio(da ga nije mogao da drpi). Sa SWom  je još složenije.Masa SWa je ladno puštena da se drpi e da bi se povećao broj korisnika koji će posle da ga legalno kupe( kad stasaju  i nisu  klinci već rade u firmama )

 

:oke: pravilno razmišljaš, možeš i banku opljačkati, ne gube ni oni ništa jer sve osiguraju  :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne, ali tačno je da njima nisu cilj obični korisnici, barem što se tiče paketa kao što su PS, SW AutoCAD itd. Ja recimo nekad koristim SolidWorks ili AutoCAD, ali da moram da ga kupim, nikad ne bih, barem ne dok se ne zaposlim i ne živim od toga, i oni se toga drže, a zarađuju na firmama, koje prolaze kontrolu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mikrosoft je labavo štitio svoj  sw  i  time dobio sledeće

1 Uništio konkurenciju koja je tvrdo štitila sw. ( Niko neće kupi kad ima bolje za džabe)

2. Stvorio masu klinaca koji su se navikli na MS SW pa kad su porasli i došli u firme gde se odlučuje o kupovini SWa kupovali ono što su znali da koriste (MS)

3 U Rusiji, Indiji , Kini iškolovali armije odličnih programera koji su im došli na noge za DŽ.( Ko  su direktori MSa i Googleta? )

4....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...