Jump to content

Windows 10, Windows 7 i ostala WIN familija


shonne

Preporučeni Komentari

Ma ja samo čekam da netko negdje napiše tutorijal što sve i KAKO poisključivati u desetki za best audio performance uz JRiver i onda je to za mene to. :D
Ne znam raditi ni sa sketch up-om, a kamoli sa zahtjevnijim stvarima, a od igrica znam za solitaire. Ja sam savršen za MS testni tim - sve mi je dobro. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a jesam, ali ovo sada pegla samo tako :whiteflag:

 

nego šta ti je brže ali ozbiljno? osim "osećaja" da je sistem živahniji i sl.

ono što sam ja primetio je brži boot ALI probaj odmah da isključiš računar videćeš da se još nešto u pozadini dešava pa čeka da to nešto

završi ili ga ubija polako i onda tek šatdaunuje...      hm....    svakako mi nije potreban vin10 tolko kolko bi radije moto neki Gsync monitor  :unbelieveble:

uporedio sam par zver stranica, još ga uvek ajped šije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa ja ga u desktopu... sistem je zivahniji, brzi odziv, brže mi startuje aplikacije i gasi ih (recimo PCAD 2006 koji kortistim za crtanje pločica, samo svitne, na Win7 je trebalo 5-6 sekundi dok ga opali...), fludnije mi sve, svič između aplikacija... hebem li ga, možda laže, ali meni dobro :)

 

LTSB N verzija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1.definitivno pravi probleme." Uzvrati odgovor "ne quotuje citirani post.

 

2. @Crni

 

3. Za čitanje PDFa neophodno ugraditi paket

 

kako je jak ovaj analogni snimak naročito na početku je do 00 kao da sam gledam videovinil samo mi fali cev (katodna) pa da doživljaj bude onaj pravi analogni - čak i boje se naziru  :oke:

fala ti ko bratu što si postovao ovaj vintidž snimak!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kako je jak ovaj analogni snimak naročito na početku je do 00 kao da sam gledam videovinil samo mi fali cev (katodna) pa da doživljaj bude onaj pravi analogni - čak i boje se naziru  :oke:

fala ti ko bratu što si postovao ovaj vintidž snimak!

Obrati paznju na to sta  je sve rekao.

A  onda ces da se itekako zabrines.

( Jos vise da se zacudis. Pre koliko vremena je sve predvideo.) :respect:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Juče je Poverenik za zaštitu privatnih podataka Švajcarske dobio zvaničan dopis Piratske partije (nisu u Parlamentu) kojim se traži da Vlada utvrdi u kojoj meri Windows10 krši švajcarske zakone o tajnosti privatnih podataka.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probao ga na poslu. Lep. Najljepšidosad. Mašina na kojoj sam probao nije relevantna za test brzine jer je i5 3.6G sa 8G rama, tako da je tu i win 8.1 leteo kao avion.

Videću na ženinom laptopu na pentiumu 2.4g i giga ipo rama jel to samo svetlo oružje, ili ima i hrabro srce u junaka.

 

A što se tiče ovih slanja podataka..... Ufff... e to hebe situaciju... lako za hakovanje, samo presečeš tok podataka i ojsa!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4ed83603ecb51c64a0a1692c18bbfe5c.jpg

 

ima ovde preterivanja... ili nema :stink:

 

Samo me zanima šta će im to sve i ko to pregledava majko mila...    bolesno, i ovako sam bio uvek protiv morona amera i vindovza ali ovo je zaista previše...

Android sa njegovom sinhronizacijom je malo dete naspram mikrošita samo ko zna od kada oni to sve rade/prate...   DEFINITIVNO BOLESNO!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...