Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Prati li neko lik i delo gospodina fantastičnog? Ja biti veliki obožavaocatelj takoreći fan, tj. fen za kosu.

Lik nema nijedan loš ili meh... album, odreda dobri ili još bolji. Najbolje ne postoji, to smo utvrdili u sedmom osnovne, na času fizičkog vaspitanja.

Može da se nađe životopis ovog mladog umetnika na google (vrloveoma živopisna persona) , kao i minuli rad, na uobičajenim mestima.

Zapadna terasa, slušalice od telefona, telefon od firme, pivo od plate.




front.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jes, Doc, vala .......

ene , ajd sto je bio vanzemaljac u glavu, nego kol'ke prste je on imao - vrat od Fendera izgleda deb'o ko stalak za mikrofon

al jedna stvar mi pada na pamet- cesto se zaboravlja da su i druga dvojica bili pravi Powerhouse .......... ono posle - Band of Gypsies, bez obzira na nivo svirke, ipak je radio Ego, i nekako manje kompaktno 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

15 hours ago, Zen Mod said:

jes, Doc, vala .......

ene , ajd sto je bio vanzemaljac u glavu, nego kol'ke prste je on imao - vrat od Fendera izgleda deb'o ko stalak za mikrofon

al jedna stvar mi pada na pamet- cesto se zaboravlja da su i druga dvojica bili pravi Powerhouse .......... ono posle - Band of Gypsies, bez obzira na nivo svirke, ipak je radio Ego, i nekako manje kompaktno 

 

:signhere:

Što se tiče "druge dvojice" IMO je Mitch Mitchell bio takođe "Marsovac". Mnogi i dan-danas lamentiraju nad Mičom kako je jedan od najpodcenjenijih bubnjara ikada.

Međutim, svi oni koji su ono bar prošli pored neke muzičke škole, interesovali se za tehnike sviranja bubnja, jazz lover-i, odlično znaju kada vide dobošara da drži palicu i desnoj šaci na taj način, da se taj nakusao popare i promenio gaća dok je došao na taj nivo da mu palica prosto sraste sa rukom. :)

E, Mič je jedan od njih. Eve i pokazno . . . :worship:

P.S. a ova TONČINA na početku video klipa koju Džimi H. proizvodi iz Strat-a sa toliko Masti i Groove-a je nešto što su možda ( ali samo možda ) SVR i Robin T. uspeli da iznedre.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo još jedan Trio "Marsovaca"  . . .  :jump:

Znamo svi da je numera Spoonful od predobrog Howling Wolf-a, ali Br'te ova trojica me uvek razmrdaju i daju novu pozitivnu energiju. 

Dakle, grupa - Cream ! :worship:

( probistrite kako Džindžer B. drži palicu u levoj šaci :) ).

Auhhhhh, ne da su sva trojica odvaljeni od hemikalija . . . .  :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...