Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

Poslednji album Laaraji-a ( kolaboracija sa Kramerom ) - Baptismal:coffee:

MUSIC.YOUTUBE.COM

Provided to YouTube by BWSCD Inc Submersion · Laraaji · Kramer Baptismal ℗ 2023 Shimmy-Disc & Laraaji & Kramer Released on: 2023-06-02 Main Artist: Lar...

Odličan ambijent. Preporuka. :signhere:

Laraaji (80) fenomenalan. :worship:

Laraaji3.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Narucio sam danas, ali nisam mogao izdrzati da ga ne cujem kad je vec na YT.
Svidja mi se. Album je.
Mislim, bas album i tako ga treba i slusati. Bude li iole dobar otisak na ploci, ovo ce se vrtiti puno puta.
Nisam znao sto zapravo znaci Hackney Diamonds, ali je nekako doprlo do mene.
Hackney je izgleda kvart u Londonu na losem glasu gdje su provale u trgovine svakodnevica. I to ne neke tipa "Pink Panther" ili "Mission Impossible" nego simplex: "Cigla u izlog i ulazi unutra!"
Krhotine tog stakla su toliko cest prizor na ulicama Hackneya da su ih njegovi stanovnici nazvali "Hackney Diamonds". :) 

rolling_stones.jpg
 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

19 hours ago, zerowaf said:

Narucio sam danas, ali nisam mogao izdrzati da ga ne cujem kad je vec na YT.
Svidja mi se. Album je.
Mislim, bas album i tako ga treba i slusati. Bude li iole dobar otisak na ploci, ovo ce se vrtiti puno puta.
Nisam znao sto zapravo znaci Hackney Diamonds, ali je nekako doprlo do mene.
Hackney je izgleda kvart u Londonu na losem glasu gdje su provale u trgovine svakodnevica. I to ne neke tipa "Pink Panther" ili "Mission Impossible" nego simplex: "Cigla u izlog i ulazi unutra!"
Krhotine tog stakla su toliko cest prizor na ulicama Hackneya da su ih njegovi stanovnici nazvali "Hackney Diamonds". :) 

rolling_stones.jpg
 

 

pa bilo o svemu tome reci ovde...postavio ja lepo link jos na vreme,dok je bilo "obrojavanje" do live prezentacije...:guitarplayer::D

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 13 minuta, paja959 reče

pa bilo o svemu tome reci ovde...postavio ja lepo link jos na vreme,dok je bilo "obrojavanje" do live prezentacije...:guitarplayer::D

 



Promaklo mi je to.
Ali ne samo da je promaklo, nego inace nisam od velikih ocekivanja kada se stari bendovi dohvate podgrijavanja juhe zato sto to,meni, bude malo tuzno ako nije na dovojnoj razini. (Naravno, nisam ni ja nekakav znalac niti autoritet niti se pokusavam kao takav prodati. Daleko sam od glazbenog snoba.....dok u pricu ne dodju narodnjaci :) )
Ovaj album mi je, medjutim, sasvim solidno sjeo. Znam da ce netko mozda reci kako je previse ispoliran, da ne kazem precist, ali svejedno. 
Voljeo ih netko ili ne, stari su to macori. Znaju kako se radi posao.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ravi Shankar, Nora Jones, Anoushka Shankar, zanimljiva priča o nasleđu, čak i "na daljinu"...

Jedan od, srednjih, stepenika u toj potrazi je i:

https://music.amazon.com/podcasts/0ada391e-8d2d-4797-a29b-aa3828fb4162/norah-jones-is-playing-along

Kao dobra knjiga...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

×
×
  • Kreiraj novo...