Jump to content

Šta trenutno slušam . . .


Preporučeni Komentari

On 27. 9. 2023. at 11:00, Doktor reče

Grand Funk Railroad - Grand Funk (1969)

 :coffee:

MUSIC.YOUTUBE.COM

Provided to YouTube by Universal Music Group Got This Thing On The Move (Remastered) · Grand Funk Railroad Grand Funk (Red Album) ℗ 2002 Capitol Records, ...

Ozbiljni artisti. Perfekcionisti na svojim instrumentima. Trio za pamćenje. Top njihov album ( 2. po redu ). :worship:

Oooooooo, đe me nađe....:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Skoro sam zaboravio i da su postojali. Fali još Megi Beli i onda jebeš pamet, zarolaj ga Blaž .... Vrijeme je da otvorimo temu Rock and roll univerzitet. Da pišemo malo istoriju. Neki dan mi priča mlađi momak veliki fan Rolingstounsa i kad ga pitam koji je bluzer bio inspiracija njima, on me blijedo gleda. Moramo otvoriti školu, da se ne zaboravi istorija!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, paja959 reče

Faces-First step

 

faces.jpg




:) 



 

pre 1 sat, asimze reče

Skoro sam zaboravio i da su postojali. Fali još Megi Beli i onda jebeš pamet, zarolaj ga Blaž .... Vrijeme je da otvorimo temu Rock and roll univerzitet. Da pišemo malo istoriju. Neki dan mi priča mlađi momak veliki fan Rolingstounsa i kad ga pitam koji je bluzer bio inspiracija njima, on me blijedo gleda. Moramo otvoriti školu, da se ne zaboravi istorija!!!


Što kaže Doktor, slobodno započni. Imaš ista prava na otvaranje tema kao i bilo tko drugi na forumu.
Kreni s temom, pa će se već netko nadovezati i uz malo sreće, nastat će tema puna linkova na dobru muziku uz razne kuriozitete poput toga koga je sve Robert Johnson ispirirao i dugo nakon svoje smrti i kako je Blues našao put natrag u Ameriku nakon što je već bio skoro zaboravljen od strane main streama.
Ili to kako je Lynyrd Skynyrd dobio ime ili kako su se potukle postave AC/DC i Deep Purplea na nekom festivalu u Australiji, a nakon čega je Angus Young govorio da je Deep Purple u stvari Led Zeppelin za siromašne.
Možda o prvoj eri psihodelije, koju smještaju u period od otprilike 1965 do '68. (Ne bih ovo znao bez albuma "Nuggets").
Za napraviti jedan smislen post o bilo čemu je potrebno i malo vremena jer valja provjeravati ishlapjele detalje iz sjećanja i posložiti sve u vremenski okvir. Poneki snob će s visoka docirati nama pučanima, ali većinom će netko ponekad dodati neku zanimljivost koje se sjetio ili netom saznao.
Neće nastati nova rock enciklopedija, ali se možda nagomila materijala za prosijavanje za nekoga tko baš to traži. 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^

:punk:

Part 2 (2019 g. - ispod Vuka ( Vukov spomenik ). :wub:

 

EN.WIKIPEDIA.ORG

The 2019 music video was filmed at Vukov Spomenik railway station, an underground station on the BG Voz commuter railway network serving Belgrade, Serbia. The new video had been sponsored by communications provider Telenet (Belgium) to promote a new mobile phone service.

:worship:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...