Jump to content

Auris audio


milovan1963

Preporučeni Komentari

Ne mogu sad tražiti, ali bila je negdje na forumu tema o Auris audiu i njihovom sudjelovanju na nekom od sajmova. Ako se dobro sjećam javio se i sam vlasnik Auris audia.

 

 

EDIT: Evo ga http://www.diyaudio.rs/topic/6097-munich-high-end-show/#entry151148

 

Proradio mi kliker nakon što sam poslao post. :D

Izmenjeno od zerowaf
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Auris Audio i ove godine na High End Show.... Atrium 4.2 Room F221Kao i svaka ozbiljna kompanija sve proizvodi i"in house" :)Nalazimo se u Kruševcu a ima nas sa raznih strana Trstenik, Jagodina i Kruševac.Evo slika od nekih novih projekata.....Pre skoro godinu dana sam obecao i kit SE ampa za oko 300€-400€ i radimo na tome punom parom :) medjutim na žalost takav proizvod neće biti u našoj ponudi kao gotov uredjaj :(Uskoro ćemo završiti još 5 novih proizvoda :)P.S. Samo mislim da je ovo pogrešna tema jer mi proizvodimo uglavno "lampaše" :)molim moderatore da ovaj post prebace tamo ili kako to već ide....

post-1444-0-95757300-1393022650_thumb.jp

post-1444-0-97239800-1393022665_thumb.jp

post-1444-0-84060500-1393022682_thumb.jp

post-1444-0-06580400-1393022704_thumb.jp

post-1444-0-05030300-1393022749_thumb.jp

post-1444-0-66511700-1393022767_thumb.jp

post-1444-0-34228300-1393022805_thumb.jp

post-1444-0-67658000-1393023013_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Auris Audio i ove godine na High End Show.... Atrium 4.2 Room F221Kao i svaka ozbiljna kompanija sve proizvodi i"in house" :)Nalazimo se u Kruševcu a ima nas sa raznih strana Trstenik, Jagodina i Kruševac.Evo slika od nekih novih projekata.....Pre skoro godinu dana sam obecao i kit SE ampa za oko 300€-400€ i radimo na tome punom parom :) medjutim na žalost takav proizvod neće biti u našoj ponudi kao gotov uredjaj :(Uskoro ćemo završiti još 5 novih proizvoda :)P.S. Samo mislim da je ovo pogrešna tema jer mi proizvodimo uglavno "lampaše" :)molim moderatore da ovaj post prebace tamo ili kako to već ide....

au(ris), ovo stvarno izgleda super!

svaka cast

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno jako pedantna izrada, što je vrlo retko za naše podneblje i mentalitet...:)

I super je što je i paleta proizvoda dopunjena.

Potez da uredjaj koji će se nuditi u formi kita nije deo gotovih proizvoda je potpuno OK.

.

Meni je to sve super ali mi se ne dopada baš izgled i dizajn. Maslo je "prešminkano", u nameri da se podcrta

solidnost i robusna elegancija, pa su se kutijice skoro svih modela malo ubucile i naduvale...

Ali kakvih danas uredjaj ima; to je super...

.

Drago mi je da je neko iz srbije odlučio da se upusti u komplikovane produkcione i prezentacione odnose,

ove specifične vrste robe. Hrabro i odlučno, reklo bi se. A to je u ovoj našoj vododerini za svaku pohvalu. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jedan tip,

sledeći put kada se uredjaji fotografišu, tim pre ako je za taj posao angažovan profesionalac;

lampe bi trebalo ispraviti. Da stoje pravo i paralelno. :)

Ovo nije toliko važno za domaće tržište, ali pošto je glasvna ciljna tačka ipak inostrano tržište

i značajne manifestacije na kojima se učestvuje, to ne bi trebalo da se ponavlja...

.

Taj "luksuz", i "spontana nemarnost" je dozvoljena samo

najpoznatijim i najcenjenijim konstruktorskim firmama. Kod klasičnih komercijalnih firmi skoro da se ne pojavljuje ovaj fenomen krivih lampi...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemas 

 

Jedan tip,

sledeći put kada se uredjaji fotografišu, tim pre ako je za taj posao angažovan profesionalac;

lampe bi trebalo ispraviti. Da stoje pravo i paralelno. :)

Ovo nije toliko važno za domaće tržište, ali pošto je glasvna ciljna tačka ipak inostrano tržište

i značajne manifestacije na kojima se učestvuje, to ne bi trebalo da se ponavlja...

.

Taj "luksuz", i "spontana nemarnost" je dozvoljena samo

najpoznatijim i najcenjenijim konstruktorskim firmama. Kod klasičnih komercijalnih firmi skoro da se ne pojavljuje ovaj fenomen krivih lampi...

Nemas pojma, to je zbog balansiranja :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Guest
Ova tema je za sada zaključana i nisu omogućeni budući odgovori.
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...