Jump to content

Big (ali veri big) Wolandov Tannoy MLTL Gold


Woland

Preporučeni Komentari

nesto primetih u toku nadasve prijatno provedenog dana sa Wolijem - on je happy camper/vlasnik tri para kuteja zasnovana na mojoj pameti**

 

bez lazne skromnosti ali i bez preterivanja ..... :smesna:

 

 

** kakva je da je

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nesto primetih u toku nadasve prijatno provedenog dana sa Wolijem - on je happy camper/vlasnik tri para kuteja zasnovana na mojoj pameti**

bez lazne skromnosti ali i bez preterivanja ..... :smesna:

** kakva je da je

jesvalabaš.. prebrojasmo ih 3 para.. i svi još rade zamisi :)

behu prvo Guyrgyuijevci, pa onda Big (ali veri big) Tannoyi aka Kompenzatori pa evegi Not so big (božesačuvaj da su mali) Tannoyi aka DEMONstratori..

fine su to sprave..

ali, nešto mi se javlja da nećemo stati kod 3 para :)

neko je skoro pominjao da nema celokupnog diy sistema kod nas.. kod mene je skoro pa celokupan - ako Kuzmu posmatramo kao izvorni diy, onda je celokupan..

Radili ga Zen, Savo, Impuls, Eci, Leonardo.. Njihovi radovi su postideli mnoge velike hifi brendove..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ne znam kako drugi , al' ja mu onako bas ponosan na moj deo

 

sto se ukralo , ukralo , ali ima i dovojno domisljenog

 

mislim , ne mora niko ni da hvali ni da potvrdjuje ....... proslo me s' godinama**

 

**(mator sam ti ja sinko :rofl: )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

assless Woland :msn-rofl: said....neko je skoro pominjao da nema celokupnog diy sistema kod nas.. kod mene je skoro pa celokupan - ako Kuzmu posmatramo kao izvorni diy, onda je celokupan...

 

Molim da me se ne prenebegava.  :wild:  Kod mene sve diy i Serbian pamet i bezobrazluk.  :pioneer: Tek da Vas podsetim.

Na slici br 19 videh opasan anatomsko-morfoloski problem.  Tu ni simulacija na kompu ne pomaze. Brate Wollande a di ti je dupe? :msn-rofl:   Mlogo si bre izmrsaveo... koj ce se sas tebe obara. Ce te izede promaja. Nemo ja da se slikujem da vidis raskos. :assshake:

E da videh malopre da imam i ja folovere. Od sada molim da mi se obracate sa MILOSAVAH. :Viannen_loungelizard:

Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Na slici br 19 videh opasan anatomsko-morfoloski problem.  Tu ni simulacija na kompu ne pomaze. Brate Wollande a di ti je dupe? Mlogo si bre izmrsaveo... koj ce se sas tebe obara. Ce te izede promaja. Nemo ja da se slikujem da vidis raskos. 

E da videh malopre da imam i ja folovere. Od sada molim da mi se obracate sa MILOSAVAH. 

Pozdrav

 

tss.. nema svako Ljubinku zapremine kolko je tvoja :P ovo je bre prečansko - srednjeevropsko dupe sa stavom :D

 

Nema.Dupe oshlo za Tanoje.Vish da duva Drinu Ćilimaru,uskoro ce i brez gaĆa da ostane 

 

Milosavaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

paz se ti njega, teško ga je pratiti.. u jelu i piću pogotovo :D

 

Sve gledam po data shetovima, al ne mpgu da nadjem...

Koja je minimalna starosna granica za posedovanje ovakvih kutija...

 

količina ludila, u slučaju vakih kutija, postavlja granicu :)

 

ma kakav bre vas diy, niste se nijednom izgoreli sa lemilicu i da ste imali krckanje i dim

inace kutije odlicno izgledaju, nadam se da se tako i cuju 

 

ihhh izgoreo - ma spržim se svaki put kad je uzmem :)

čuju se brate, al evo - Grozni će da dođe naredne nedelje u inšpekciju, pa će da kaže, a on ne voli Tannoye.. msm - nije voleo :)

 

Uff, dobro je, taman pomislio da su Woland i Zen blizanci  

 

p.s. sto ne znaci za svaki novi par zvucnika - nijedni ne lice na prethodne  

 

od nas dvojice bi mogao da se sklepa jedan pristojan.. :)

 

Carski.

 

malo je to - sad smo u religijskim vodama :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...