Jump to content

13.07.2013 Vrdnik banja -nosam sa sebe


Preporučeni Komentari

 ( Moderatusi  molim ovo dodajte na spisak za poneti a zatim ovaj  post obrisite !!!  ) 

 

18 . Banat  - Sony CDPX339ES  + neki originalni diskovi , gramofon Sony PS 4300 + neke stare ploce , +  jos po neke skalamerije koje mogu stati u mog malenog Golfa ! 

 

 

 

    :BeerMugCheers:

 

   

 

Napravio po želji. Post neću brisati. ZW

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 143
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

0.      BB- JAMO D830 zvucnici(bez stalaka), amp(Ge amp ili BJ2 ili SONY VFET), PSM LDR atenuator :wink2:

  1.1    FirstWatt F3 - Gidjga ili Impuls
    1.2. phono preamp Salas modifikacija + SuperTeddyReg - Impuls, posle ga Doktor nosi na slusanje sa sobom. Ne ide na prodaju ostaje kao probni primerak.
    1.3. Akai CD79 modifikovan - Impuls 
    1.4. interkonekt kablovi Nikomi - Impuls 
    1.5. Zvucnicki kabel moja izrada - Impuls
    1.6. digitalni kabel sa Belden i Canare konektorima - Impuls

    1.7. donosim scanove iako nezavrseni - Impuls

    1.8. nosim delove za SEN i CEN i/v konverziju za Lukaluku pa cemo tamo probati - Impuls

  2.      Preamp Sipi BF862 - ManicP

  3.      Lampuceru DAC - grozni

  4.      Audio Alchemy DAC - Sir Oliver

  5.1. CD Transport Marantz CD4000 - zocky

    5.2. AYA II clone DAC - zocky

    5.3. PCM2704 DAC - zocky

    5.4. Aleph L 1.0 preamp - zocky

    5.5. Aleph 5 - zocky

  6.      SSDAC, Bastard Preamp + kablaža i Soltanus ESL150 (+ Acoustic Advance CD player blago modifikovan :) )

  7       Lanpe 2a3 pred pojacalo ecc 88 OB philips za 20 minuta mali kef b11o sa stalcima rca kabel moje proizvodnje i ako ide drugar 300b lanpe - 2A3

  8.     Lampucera DAC dorada by Impuls - lukaluka

  9.     Lampucera DAC nikakava dorada (čisto da uporedimo) + kineski toslink kablovi + toslink swich - skrstic 

10.     Babelfish J2 by Zen, Gyurgyuevki ništa, ne mogu da dobijem kombi - Woland

11.     DAC AK4396 Sipi buffer, DIY interkonekt, DIY zvucnicki kablovi, F5 by Shoba, Fostex 126 by Shoba.

12. Babuska, neki fullrange i ako ima smisla ponecu drvene horne Yuichi sa B&C DE 500, medjutim, falice nam midbassevi.. - Gaggia

13. Sonido SCW300+B&C250&Eminence H290, Buffalo 32s ikebana + Hiface+laptop+lemilica+kablova... - chakija

14. ZM - Papa's Koan amp , passive pre TKD based , fotoskljocalo,laptop,Iskra cinema monoblocks za display,SRC2496 u rinfuzi (funkcionalan),kablarija ,i stagod jos zahvatim ( sto funkcionalno , sto za display)

15. Davor - OB - sonido i alfe

16. ZFL- Tannoy Devon, fotoaparat, kisela voda

17. grau - gramafon: Stabi S - Stogi S - feng shui daska za ispod - Bayadera by FFL tanjur - Benz Micro ACE SL, Welborne Labs RIAA by Kenjalo, Sowther SUT by FFL, neke ploče (ponesite ako imate nešto što volite da slušate, ja ću jedno 20-tak komata) ..... tu sam samo u subotu... ko oce da skida semu sa RIAA neka poneze plajvaz i papir......... ako FFL postigne refresh skretnice, bice i Tannoy Berkeley  :sleep2: .... od stvari kojih nema na spisku mogu da ponesem strujni filter KEMP Power Source sa 8 uticnica, cisto da se mozda pred zainteresovanom javnoscu izvrsi demonstracija tj proba da li to radi posao ili ne.... takodje ako FFL zeli mogu poneti i njegov TVC.

18 . Banat  - Sony CDPX339ES  + neki originalni diskovi , gramofon Sony PS 4300 + neke stare ploce , +  jos po neke skalamerije koje mogu stati u mog malenog Golfa !

19. milovan1963- donosim nakarabudzeni preamp Croft micro i lampas dak sastavljen iz kit kompleta

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Predlažem svim članovima da se svaka nadopuna spiska napravi prema sljedećim koracima:1. Kopiraj spisak tako da ga sa mišem "zaplaviš", te klikom na desnu tipku miša i odabirom riječi "copy"

 

2. Otvoriš pisanje u svom novom postu.

 

3. Klikni na desnu tipku miša i odaberi "paste".

 

4. Kada se kopirani spisak pokaže u polju za pisanje jednostavno dopišeš slijedeći redni broj i željeni tekst.

 

 

Na taj način neće trebati dežurati kraj svakog updatea popisa opreme. ;)

 

Hvala! :)

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za pretpostaviti je da tamo ima, ali ja imam svoj omiljeni set za jelo pa sam namerio poneti ga sa sobom, držim se one stare "better safe than pregnant"...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

radi smanjenja entropije pričao sada sa Vilom Vrdnik (Jovana).

Saznao sledeće:

-Jovana je veoma ljubazna osoba.

-Ima obezbeđeno do 20 jedećih pribora (koliko ima i smeštajnog kapaciteta vila). Njena preporuka je da se ponese tanjir i escajg pošto će nas biti više noego što je predviđen broj mesta u pansionu za noćenje.

-Sobe imaju obezbeđen toalet-papir i peškire tako da se ne mora pakovati posebno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

radi smanjenja entropije pričao sada sa Vilom Vrdnik (Jovana).Saznao sledeće:-Jovana je veoma ljubazna osoba.-Ima obezbeđeno do 20 jedećih pribora (koliko ima i smeštajnog kapaciteta vila). Njena preporuka je da se ponese tanjir i escajg pošto će nas biti više noego što je predviđen broj mesta u pansionu za noćenje.-Sobe imaju obezbeđen toalet-papir i peškire tako da se ne mora pakovati posebno.

Racunaju li se zubi i prsti kao jedeci pribor ;-)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel ima neko da ponese neki superregulator za 2x +-15VDC? Voleo bih da ga probam sa IVY II stage-om na Buffalo 32s dac-u jer se njihovom zamenom dobija najveći boljitak u zvuku. Stock LCBP sa LM-ovima koje ja imam su što se kaže plain vanilla :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

radi smanjenja entropije pričao sada sa Vilom Vrdnik (Jovana).

Saznao sledeće:

-Jovana je veoma ljubazna osoba.

-Ima obezbeđeno do 20 jedećih pribora (koliko ima i smeštajnog kapaciteta vila). Njena preporuka je da se ponese tanjir i escajg pošto će nas biti više noego što je predviđen broj mesta u pansionu za noćenje.

-Sobe imaju obezbeđen toalet-papir i peškire tako da se ne mora pakovati posebno.

 

moj brat laza, ljubi ga gagi :D do pre dan i po, nisam znao da ide ovoliko nas - ja rekoh da se ponesu papir tacne i plasticne case, pa da cemo na smenu ruckaati, a tanjire prati. No ako ima i moze neko nek ponese malo tanjira :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Racunaju li se zubi i prsti kao jedeci pribor ;-)

 

Možeš poneti i štapiće za jedenje, super su za dijetu kada treba jesti supu bez rezanaca...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pošto u jutarnjim satima moja mala moždana ćelija nema sposobnost multitaskinga onda sam uterao auto u dvorište krenuo da slažem skalamerije. Za sada je u auto stalo sve što sam planirao, dakle, elektrostatici, Bastard izlazno pojačalo, balansirani preamp, CD plejer, SSDAC (Srpski Sirotinjski DAC - by Siroma, ja sam samo doterao LED indikaciju uključenosti) svu prateću kablažu, kako strujnu tako i međusobnu - uz SSDAC nosim i USB kabel za povezivanje, spremio svoju omiljenu šolju, viljušku kašiku i nož, a naravno, u auto sam uspeo da vratim i obaveznu opremu (prva pomoć, vučna šipka itd)

Spremio foto-aparat i završavam sa pripremom tri CD (mix) ploče za zagrevanje i eventualnu audijenciju. Valjda nisam ništa zaboravio. Još da napunim telefon, spremim medikamente, dokumente i valjda je to-to...

PS. Pošto SSDAC ne koristim a dobio sam ga gratis od Siroma, planiram da ga preusmerim nekome ko koristi računar kao izvor muzike a fali mu DAC. Naravno, pošto će i majstor kreator DAC-a da bude prisutan, dozvoliću mu da sugeriše kome bi se ova mašinica mogla preusmeriti.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...