Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

7 minutes ago, grau said:

uz duzno postovanje JBL M2 je takav statement proizvod da nema smisla praviti klon, bar ne par godina po izbacivanju. 

nisam znao da D2 moze da se kupi u slobodnoj prodaji.

Slazem se ali je cenovno izvan nase lige. Sa delovima izadje skoro 5x povoljnije. Moja pocetna ideja nije klon. Pobacu trosistemac sa 12" midbasom 2202.

Dole ce ici 15k200 Beyma. 2216Nd je jako dobar driver ali previse para u ovom trenutku.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, zeljkor said:

Slazem se ali je cenovno izvan nase lige. Sa delovima izadje skoro 5x povoljnije. Moja pocetna ideja nije klon. Pobacu trosistemac sa 12" midbasom 2202.

Dole ce ici 15k200 Beyma. 2216Nd je jako dobar driver ali previse para u ovom trenutku.

Čestitam na nabavci ovih preverznih drajvera. Jedva čekam da ovo krene da se sklapa!

Šta će da bidne od amplifikacije? 

Crown ITech? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 29.4.2016. at 9:02 PM, revox said:

danas uzeh za 10 evrića

index.jpeg

SD-UN1-RF1.jpg

uređaji idu preko njega .... sad mogu mirno da legnem i slušam muziku ... pa kad mi se prispe samo na jedan dugmić i papaaaaa ... da ne gore lampe do ujutrooo ;)

A ja poručio ovo

http://www.aliexpress.com/item/220V-1CH-Receiver-Transmitter-RF-Wireless-Remote-Light-Switch-Momenrary-Toggle-Latched-Adjustable-Not-With-Battery/32621261508.html

da ne izlazim iz kola kad palim i gasim svetlo u garaži.  I ko je ovde Crnogorac, ja ili ti? (BTW  ja sam polu CG)

Ovi DACi stalno pojeftinjuju.

http://www.aliexpress.com/item/220V-1CH-Receiver-Transmitter-RF-Wireless-Remote-Light-Switch-Momenrary-Toggle-Latched-Adjustable-Not-With-Battery/32621261508.html

 

Impulse, jel si ovaj tweakovao?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

44 minutes ago, grau said:

hehe pazi da te ne udari struja! srecno slusanje doktore :girl_devil:

 

24 minutes ago, ninja said:

Jupiiii. Nek je sa srecom Doc.

Thnx. 

Quad-ovi kompletno reparirani. Svi statori, promenjene komplet originalne folije, lepljene orig. lepkom. Oba EHT premerena, tjunirana, sredjena. 

Komplet drvenarija ovezena, properly uradjeno uzemnjenje . . . dobijena garancija 6 meseci u full-u.

Cekalo se, ali onako na testing-u u lab-u zvucalo dovoljno dobro da se krene put Bgd-a. :)

Dobih i ovaj papir sa danasnjeg merenja od Mr. Reparator-a : 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...