Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

JLSounds DSD u akciji.

 

 

 

attachicon.gifjls.jpg

P.S.Superregulator sa TPS7A4700 mi nije uspio. Za sada. Prebrza tehnika za ručno pravljene vodove

 

 

Nije me bilo par dana, pa na znam jesi li gdje već pisao o ovome. Je li to DAC ili samo interface između izvora i DAC-a?

Kakav je utisak u usporedbi sa tvojim playerima?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

USB DAC koji konvertira do 24/384 PCM, te DSD64 i DSD128 (11Mbps). To radi DoP metodom o čemu sam već prije pisao, dakle bit-perfect direct stream digital. U zvučnom smislu gotovo savršeni digitalni izvor. Dovoljno dobar da može kvalitativno zamjeniti sve referentne digitalne izvore koje imam +-3%. :)

Tehnološki ima određenih nesavršenosti, ali ne vezanih za sam uređaj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

USB DAC koji konvertira do 24/384 PCM, te DSD64 i DSD128 (11Mbps). To radi DoP metodom o čemu sam već prije pisao, dakle bit-perfect direct stream digital. U zvučnom smislu gotovo savršeni digitalni izvor. Dovoljno dobar da može kvalitativno zamjeniti sve referentne digitalne izvore koje imam +-3%. :)

Tehnološki ima određenih nesavršenosti, ali ne vezanih za sam uređaj.

 

 

Cool!

Kad mi dođe vrijeme za to - negdje na proljeće - ću te pitati opet koji je to točno kit. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sound Blaster Audigy Platinum eX- External Drive SB0110

 

drive-front.jpg

 

module.jpg

 

Ovde je sve objašnjeno: http://ixbtlabs.com/articles/audigyplatinumex/

 

... i da budem iskren, pojma nemam šta sam to kupio i za čega služi... al' bilo jeptino pa reko'... :buehehe:

 

Ako neko ipak zna čemu ovo može da služi... Sav sam se pretvorio u uhooo...

to ti je vrlo dobar digitalni interfejs. Imas Firewire bus kao i spdif out 

unutra je najverovatnije neki Philips DAC chip novije generacije a to implicira da je najverovatnije

i I2S digitalni bus unutra pristupacan. Tako da mozes izvesti I2S bus na neki konektor...

Unutra najverovatnije ima mesta i za recimo poneki bolji master clock oscilator...

.

Takodje karta je dusu dala i za razlicita merenja. potrebna je samo neka mikrofonska kapsula

a mozes meriti i impedansuitd itd :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

oštro oko.haj kvoliti olučar, 10 kila za one koji ne predpostavljaju veličinu.inače perfektni mito za razne poslove.

Podmiti me jednim kalemcicem -

ti to gledaš elektroničarskim očima, ide kalaj i za razne druge stvari,npr, ovo jede kalaj

U te lampe ide ovakav

amasan-Kalaj-sipka-Sn40-1kg-500x500.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomad kad sam posetio prestonicu, u Delta cityju nabasah na Jabukinu prodavnicu. Pola kompjuteri a pola neke muzike sto kao dockovi sto wireless. Prilicno me dojmio BOSE

Bose_Bluetooth_Speaker_35781779_06.jpg

Samo mi se cena ucinila malo prejaka ( 25 000).

Malo pretrazih AliExpress i naleteh na ovo.

HIFI-Portable-wireless-Bluetooth-Speaker

Samo 18E.

Dal je to isto to ( OEM bez BOSE natpisa ) ili nesto vrlo slicno, tek ne izdrzah da ne porucim. Ke vidime kad stigne ( i ako stigne)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...