Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Znam... Oklagija već stoji spremna. Mada, kada tebe tvoja do sada nije utepala ...

 

Kod mene je situacija ipak donekle specifična... Ja sam nekada (davno, u nekom drugom životu) zarađivao radeći sa muzičkom opremom... Bilo je prirodno da se stalno nešto seljaka tamo-vamo i da u kući uvek ima gomila koječega od muzikalija... Mada, najvažnije od svega je da se bolja polovina oseća finansijski sigurno, i sve dok je tako, neće ti zavirivati u kolekciju niti postavljati pitanja na koja ne bi imao najsuvislije odgovore :) Sve dok ona nema osećaj da ste finansijski ugroženi, neće razmišljati o tome da je možda razlog to što malo-malo dovučeš neki "zvučnjak" u sobu ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stein, u pravu si skroz...

Moja je prestala da postavlja pitanja, a to me već pomalo zabrinjava.

 

BTW, na vreme sam shvatio da je najbolje uvek govoriti istinu uz sažimanje detalja na najmanju moguću meru - dovoljno informacije da zadovolji radoznalost, nedovoljno da bude smaranje. Kažeš li uvek istinu, ne moraš kasnije da razmišljaš šta si slagao... A veruj mi, žene imaju šesto čulo da nanjuše kad lažeš...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiglo 20 kineskih TDA1543. Dva neispravna. Jedan bruji, drugi sikće. Pisao kinezu pa šta bude...

Onaj levo solo premazan belim je odlemljen iz CD210 da bi se stavilo podnožje.

Nije mi jasno zašto neki imaju pravo na THAILAND, a neki samo na crtu?

 

post-1687-0-10059200-1413016642_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije mi jasno zašto neki imaju pravo na THAILAND, a neki samo na crtu?

 

Zar ti u životu (kad si bio mnogo mlađi) niko nikada nije rekao "dečko, crta!" ? :) 

Verovatno oni koji su označeni sa "Thailand" jesu tamo proizvedeni, a ovi koji nemaju oznaku dolaze iz neke fabrike koja nije na Thailand-u... (mnogo sam pametan, zar ne? :) )

 

Evo ti cela lista kineskih proizvođača ovog čipa (čak sumnjam da je kompletna)... http://www.alibaba.com/tda1543-a-manufacturers.html

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste, bilo je  to "dečko, crta!", al' niko mi nije rekao "dečko, Thailand". :confused1:

 

Kinez se javio i nudi da ispravi. Danas ću ih još jedared pažljivije poslušati pošto sam te oznake primetio tek kad sam kačio sliku.

Možda utripujem neku razliku :icon_twisted:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste, bilo je  to "dečko, crta!", al' niko mi nije rekao "dečko, Thailand". :confused1:

 

To je zato što onda, u to vreme, u Thailandu nisu proizvodili TDA1543, samo u zemljama koje se potpisuju sa crtom... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kratak off, ali meni zabavna storija:
​Prije više od desetljeća moj frend i njegova zaručnica gledaju ponude u turističkoj agenciji za bračno putovanje. Frend pita kakve aranžmane imaju za Tajland, a agent mu mrtav hladan odbrusi da se na Tajland ide prije ženidbe, a ne poslije. :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

čuj, pretekne..

imam ih jedno desetak raznih..

ovo je bio fini ulov, neka švapska merna jedinica FM emisione tehnike, uzeo sam zarad konektora na zadnjem panelu

a ispostavilo se da sam dobio ko gift jedno 60-ak NAIS releja sasvim audio grade kvaliteta i neke AD bubašvabe,

moram da izguglam šta su.

inače sve pobockano u profi podnožja,

šlag na torti su simensovi stirofleksi (oranž, 1%).

inače razvaljotka u stilu

ono, do poslednjeg šrafa je bila tačno 2 sata i 50 minuta. definitivno nisam u formi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...