Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Uz one drivere iz druge teme danas stiglo i ovo 

Saba Chelo ili Reso kako ko vise voli

 

th_IMG_20141206_203138_zpsb1fecfc9.jpg  th_IMG_20141206_203152_zps45f9b842.jpg

Ovo su inace kabineti koje je anubis opisivao da je slusao a  Avangard stajao sa strane  kod Cvetka tj mog prijatelja  Bore Q.(ovo sam napisao zbog njega jer ga vezu lepe uspomene). Posle 2 godine garaze stigli kod mene.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovo planiram da koristim kao predpojacalo,ima i lampu i ekvilajzer i gain,i dva kanala.Spojicu ga sa snagasem kojem nisam znao nista pametnije da napravim kao preamp.

 

Evo specifikacije,pa nije lose da cujem vase misljenje...

 

The unit also offers a high-pass filter, with a sweepable range from 15 to 320 Hz, useful for removing rumble and low frequency handling noise, and a parametric EQ with adjustable center frequency, bandwidth and amplitude. Frequency switching allows the user to sweep the entire frequency range from 10 Hz to 20 kHz. The ULTRAGAIN PRO MIC2200 can also function as DI box, converting unbalanced instrument signals into clean, balanced signals.

In addition to providing a soft mute function for the +48V phantom power, the ULTRAGAIN PRO MIC2200 provides excellent service when a need occurs to convert home-recording levels, -10 dBV, to +4 dBu level, for interfacing into professional environments.

Extremely low-noise, dual microphone/line preamp Integrated high-quality 12AX7 vacuum tube Extreme bandwidth from 10 Hz to 200 kHz for open, transparent sound Two additional high-end parametric EQ's Fully sweepable, switchable high-pass filter (12 dB/octave) Soft mute function for +48 V phantom power suppresses switching noise Extremely flexible "Direct Inject Box" function Independent level conversion from home to professional level (-10 dBV / +4 dBu)

 

post-1130-0-90355100-1418399356_thumb.jp

post-1130-0-41704900-1418399358_thumb.jp

post-1130-0-26048700-1418399359_thumb.jp

post-1130-0-31791300-1418399360_thumb.jp

post-1130-0-91696200-1418399428_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad ste me podsetili na ono to se meni (izgledom, nisam slušao) dopada od tog proizvođača:

T1953_P0040_FrontPerspective_XXL.jpg

http://www.behringer.com/assets/T1953_P0040_S_EN.pdf

http://www.behringer.com/assets/T1953_P0040_M_EN.pdf

Ovo je stvarno lepo,ne znam kog je kvaliteta zvuk,ali prednji panel je lep.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Za lepsi docek 2015 te

Stigli mono blokovi 2A3 , Taman za praznike da uporedimo SET vs Push Pull mislim ako se srede zvucnici do tada . Sada ce da ih slusamo malo na Nordmende nekim iz televizora. 

(izvinjavam se na ocajnim slikama ali sve pare odose na disko)

th_IMG_20141220_192840_zpsc2feff46.jpg  th_IMG_20141220_192830_zps87b256f0.jpg  th_IMG_20141220_192859_zps9fac722f.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolegione Stradi  Cestitam ti na novopristiglom paru SET pojacala !

 

---------------------------------------------------------------------------------------

i par pitanja :

 

- Koja je marka uredjaja u pitanju ?

- Kakvi su prvi zvucni utisci ?

- Koje cevke koriste ti uredjaji osim 2A3 cevi .

 

   Pozdrav !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa hvala

Marku nema

utisci super jos nemam zvucnike :) tek treba da se rade

6n7s. 6p9 i 5c4s (mislim da sam sve potrefio) salim se to su lampe na njemu i izlazna vec spomenuta 2A3

nadam se da je to 

ps

jel mogu da ti se javim jednog dana ako mi treba pomoc oko njega jer kolko sam shvatio iz citanja po forumu da si na ti sa lampasima kao i jos neki ovde poznavaci.(ozbiljni).

ps

odoh da uzivam bar u gledanju, Sta ti je novo kad dodje u kucu . Air Tight se sepuri pored u svom sjaju svoga lica ali mora da prepusti malo novitetu svu paznju bar prvih dana :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kako je mehanicki dobro uradjen zaista sam pomislio da je u pitanju neki fabricki uredjaj ! , no sve jedno cak i ako je DIY zaista je sklopljen estetski Odlicno .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naravno da mozes da se javis uvek za pomoc oko tih lampasa , ipak Iskreno se nadam da ti nikakva pomoc nece biti potrebna jos dugo, dugo vremena !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...