Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ceo kombo znatno više od toga. Mislim da vredi pogotovo u ovakvom stanju. Nisam video ovako dobro očuvan uređaj. Glava je nova, sleduje detaljna provera. Ovako na oko se vidi da nije korišćena.Sve u originalnom pakovanju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Žniranci su "hollow braided lamp wick" za 0,3mm silver solid wire - ima jedan lik koji kaže da je što tanja žica to bolje, a i da je zrak najbolji dielektrik. ;) Ma znate ga! :D

 

Kante su teflon 0,1Uf i PETP 1uF za izlaz iz preampa, ranije je več došlo nekih PIO od 10uF za PSU, otpori su navodno neinduktivni za anodu (crni), žičani za PSU (zeleni) i vishay me(n)tal film za katodu. Čekam da još dođu dva folijska otpora za spoj uaza u preamp sa mrežicom lampeTaman kad mi sve dođe onda će me smjestiti opet u bolnicu tako da neću završiti započeto ni kad dobijem sve elemente. :DDIY je stvarno dugoročan hobi. :rofl:

 

P.S Rusi su zakon! Nitko tko je radio u OTK pogonu nije reskirao da mu familija završi u gulagu zbog loše kvalitete. ;)A i cijena je u usporedbi sa razvikanim konkurentima - popularna.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma super sve dok ti ne daju onu kosulju sa poduzim rukavima .........

 

 

:rofl:

 

 

Odustali su od toga...svaki put sam takvu košulju prekrojio u maju sileđicu - onu bez rukava. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...