Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Pa kad su jeftini te ne mogu biti audiofilski... Ali bajpasovaću ih nekim preskupim Philips polikarbonatima da im dignem cenu :wink2:

 

Od onih naduvenih bipolaraca koji su trenutno u skretnici su bolji milion puta :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen, skriveno radi za fabriku tih kondenzatora, namerno vas napaljuje da ih mecete u sve i svasta... :msn-rofl:

 

Taj radi jedino za fabriku rakije - i to ilegalnu :rofl:Napalila me cena ponajviše. WIMA MKS 400uF (4x(68+33)) bi koštalo oko 5130 dinara. Motorrun su jefiniji, a MKP. Sve dalje od toga košta mnooogo više. 

 

Imam sad već i oko 500uF Philipsovih polikarbonata ali su svi od 1uF pa sam trebao da napravim oko 800 lemova da bih napravio 4x100uF za skretnice. To i dalje nameravam. Staviću Motorrun bajpasovan manjim kondišem na jedan zvučnik, a Philips polikarbonate na drugi. Šta bude bolje sviralo (ako bude razlike) to ću da ostavim.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta se plavi u gori zelenoj
Ja l' je snijeg, ja l' su labudovi :)

 

Ovo je 500 na slici, a imam još po nekim zvučnicima u probnim skretnicama još oko 200. Dovoljno mi je za dva života.

 

Postavljena slika

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šta se plavi u gori zelenoj

Ja l' je snijeg, ja l' su labudovi :)

 

Ovo je 500 na slici, a imam još po nekim zvučnicima u probnim skretnicama još oko 200. Dovoljno mi je za dva života.

 

Postavljena slika

Lele ti si bogat covek. Zajebavam se, ti motor run kondovi su odlicni samo da nisu oni najjeftiniji kineski, ja sam imao neke jako dobre ali ne mogu da se setim marke-oznake...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lele ti si bogat covek. Zajebavam se, ti motor run kondovi su odlicni samo da nisu oni najjeftiniji kineski, ja sam imao neke jako dobre ali ne mogu da se setim marke-oznake...

 

 

Ovo su italijanski Icar Ecofill. Trebalo bi da su dobri.

 

Probaćemo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od danas više ne važi ona priča da nemam novu četku za brisanje ploča, novi, netaknuti "Doručak u Americi" i dovoljno zaštitnih navlaka za gramofonske ploče... O sitnim detaljima u sitna crevca ne bih sada, previše se toga desilo za vikend pa ne bih da zbrzam i nešto omašim ili neadekvatno opišem i podelim sa kolezima. U svakom slučaju, neopisivo veliko hvala svima onima koji su me trpeli tokom proteklog vikenda...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre par danastiglo. Cena prava sitnica. Pitanje za Zvua sta bi bilo dobro kao visokotonac ili supervisokotonac preko Tesli?

 

Nemam pojma :) Ja nisam koristio ništa.

 

Merio sam Gagijeve elipse, a gledao sam i merenja koja je radio Chakija. Zaista imaju izdizanje dok moje nemaju toliko ekstremno. Jedina razlika je u tome što su obojica šrafili elipse sa zadnje strane u ploču, a moje su bile ušrafljene sa prednje strane.

 

Sa čim ćeš ih dopuniti dole ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nemam pojma :) Ja nisam koristio ništa.

 

Merio sam Gagijeve elipse, a gledao sam i merenja koja je radio Chakija. Zaista imaju izdizanje dok moje nemaju toliko ekstremno. Jedina razlika je u tome što su obojica šrafili elipse sa zadnje strane u ploču, a moje su bile ušrafljene sa prednje strane.

 

Sa čim ćeš ih dopuniti dole ?

 

Dole ce biti

post-193-0-56689100-1383675543_thumb.jpg

 

Po Zenovom receptu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

retro tastatura, kad kucas cuje se klik, klik?

Oštro oko?! Svaka čast! :whistle2: da mehanička je, nekada su ih pravili kvalitetno da ne kažem audiofilski hehehe i da ova ima levo dole C= znak i okvir je bele bojeako me razumeš :acute:Eh... od danas sam postao ponovo sretan vlasnik još jednog IC kabla!Još mi jedan strujni fali da bi moj high end postao THE END sistem :angry27:

post-1515-0-95429300-1383684195_thumb.jp

post-1515-0-56602700-1383684237_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...