Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Колеге нисам видо,али сам гвожђа држо у рукама :wink2:

 

Kolega Grozni takva gvožđa pogledom može da podigne i stavi na najgornju policu u magacinu visokom četiri metra... :hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolega Daudio je drz'o u rukama maleckija gvozdja namenjena za iste ampove - dual chokes (2 x 40mH , ako se ne varam )

 

sta drzo , napravijo ..... :hihihihi:

 

ovi su mal'ko pokrupniji , da im oca :rofl:

 

e sad , kolezi ZM-u mozak radi manje od frtalja frtalja , jerbo sam ova gvozdja , sa naponom sekundara od 2x22V5ac uzeo i nameracio za Babelfish SIT-2 ...... za koje inace treba 2x33Vac , ako se ide na filter sa prigusnickim ulazom ........ :buehehe:

 

shvatih to malopre .........

 

sad nema druge do da ova gvozdja idu za nesto drugo ........ ili da moljakam Zocky-ja da kolezi mu domotava ...... il' da domotavam sam ( mrsko mi se uvek akati sa

kuriri )

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma ko je bre taj Cak Noris? Gde taj radi? Poznavao sam svojevremeno stanovitog, talentom borilastva ophrvanog mladjahnog Americanina, al taj nije radio u cvecari. Samo mlataro s rucerde i krao ciganima nuncake. Zato danas u Marinkovoj bari nema vise Bruslijevi. Samo Elvis ... i Sandokan...i Ljovisna...i Roki...i Keba... i naravno Dzej.

Gervasius Tvinkelminkelson.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidim ja de ce ti imas problem na  leto. Gde ce nadjes u Swrige da kupis klimu?

 

Prvo treba da se ovdje pojavi ljeto pa tek onda da razmisljam o klimi ;-)  

 

..... ja sada sa ovim mogu i ljeti da budem u sorcu, u stanu, kada prestanu sa centralnim ;-)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...