Jump to content

Novopridosle skalamerije

Idi na rešenje Rešeno od Zen Mod ,

Preporučeni Komentari

И мени су у природи посла греси,али опет мирно спавам јер то ми је посао а мисли су ми чисте :acute:

ama ne mogu ja sve da postignem! :D

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • Odgovora 12.7k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

nije skalamerija, ali je novopridoslo. Dobrivoje, lokalni pas. miran ko buba. doziveo je neki stres, neko ga je najverovatnije udario ili tukao. pretpostavka, jer je neobicno

Nakon peripetije sa kurirskim službama, tj. 4 mjeseca čekanja jer su prvu pošiljku izgubili, pa "prekonekoliko" mailova sa starim Bokrandom je napokon stigla. Ići će na PTP6 Lenco L75. Kada? Dobro p

napravio podnožja sa točkićima za zvučnike

Postovane slike

uz postojecu AU 717-ku,da ne bude dosadno,sasvim slucajno,apsolutno neplanski,naleteh juce na divan par:AU 719+TU719 u jednoj second hand prodavnici u delu grada gde zalazim izuzetno retko..nesto sam se razmisljao,i odem ja danas po to i pokupim ih lepo.. :hot:

:wink2:  :guitarplayer:

svaka čast, stara škola, samo uživaj :respect:

meni se nudi za pristojnu lovu jedan au517

pokušavam da ga izbacim iz glave ali teško ide 

viđet ću što će da se desi :wink2:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

svaka čast, stara škola, samo uživaj :respect:

meni se nudi za pristojnu lovu jedan au517

pokušavam da ga izbacim iz glave ali teško ide 

viđet ću što će da se desi :wink2:

s tim Zamzuijem postoje 2 opcije:ili obozavas,ili se mrzi,srednji put ne postoji :)..treba probati...ja sam najurio iz kuce vec par separatnih  fono sekcija koje sam placao 2x vise no ceo komplet sada AU/TU 719,i vracao sam svoju prodatu 717-ku u sistem pre par meseci..cudne su ovo stvari,nedokucivi putevi :drink:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

pajo, kolko te kostao sansui?

manje vise standardne cene koje su poznate po trzistu :)..nema tu velikih iznenadjenja,pitanje je vise u kavom su stanju kako funcionalnom tako i esteskom ovakve sprave..lepi primerci,malo je trebalo ocistiti/uglancati prednje ploce i to je to... :whistle2:

manje vise ceo pazar sam uradio zbog rasciscavanja rekla-kazala prica au717 vs au 719 :wink2:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

@paja959

Sjajno za ovaj prelep par  Sansui-a ! :oke:

Poslusaj, preslusaj, uporedi AU 717 sa AU719, pa onda podeli zakljucke sa nama.

Uzivaj u slusanju ! :guitarplayer:

thanx..manje vise su tu dosta dobro opisali "sonicne karakteristike" i jednog i drugog:

http://www.audiokarma.org/forums/showthread.php?t=301148

u tehnicki deo ne ulazim,vrlo kratko i jednostavno,barem na osnovu prvih utisaka jos :717 ima jedan puniji,meksi bas,ali elementarnije pristupa muzici,prema nekima to je na limitu vec grubosti,dok je 719-ka malo povucenija generalno,sa manjim vatrometom no kod 717-ke,razradjenijim donjim spektrom,"kolicinski manje" u donjem segmentu no 717,sve u svemu cini se malo suzdrzanija 719-ka,sa tim isto,blago "tube like" srednjotonskim podrucjem...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ima ovdje jedan takav za 400€ 

Sala :-)

daj link :)

Kad smo kod Sansui-a, bio i slušao ova 2 komada:

http://www.audiokarma.org/forums/showpost.php?p=6585989&postcount=1197

Izgled, izrada - zaista fenomenalno.

vidim ima i redovan zvucnik tamo za to..a ne ko neki  dugmici poredjani po zimskom kaputu..:) :)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

uz postojecu AU 717-ku,da ne bude dosadno,sasvim slucajno,apsolutno neplanski,naleteh juce na divan par:AU 719+TU719 u jednoj second hand prodavnici u delu grada gde zalazim izuzetno retko..nesto sam se razmisljao,i odem ja danas po to i pokupim ih lepo.. :hot:

:wink2:  :guitarplayer:

Veoma lep komplet,svaka pohvala 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   1 član

• Kreiraj novo...