Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Woli, jesu li to dijelovi za kotlic? ;-)

 

 

 

P.S. Sa srecom da te sluzi i da malo ulja trosi :-)

 

 

valjda ce ga menja u garanciji .........

 

mozda bi bilo pametnije da ga je uzo pod leasing ?

 

:wink2:

 

 

Jel to za one velike crne CD-ove? :hihihihi:

 

Sa zdravljem da ti se vrti. Da se nauživaš.

 

 

hahhahaha - jeste " kuzma" kotlic sa pozlacenim plovkom :D

 

Mis'im... ma volim i ja Vas, džaba Vam sve  :shinymj5:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije ihaj već ojha! Ček da ga Revox viđu, njemu to bolje ide od mene :)

 

P.S. Čini li Ti se da su one pločice za XOno, sasvim odgovarajuće boje :)

 

 

druže

 

da sam zavidan rekao bih da ti zavidim na gramofonu

 

pošto nisam taj tip zavidim ti samo na meraku koji ćeš imati slušajući muziku

 

nije da ga ja nemam ali merak otkrvanja novog uređaja je Somethin' Special

 

e na tome ti zavidim

 

i nemoj biti sebičan, prenosi iskustva počevši od sklapanja podešavanja pa dalje

 

onda ćemo da otvorimo temu đe ćemo malo o LP pločama da divanimo

 

da te služi ka mene ovaj thorens bar 30 godina, al da mu se ništa ne pokvari i ni da iglu ne oštetiš na njemu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Au brate Wolande! U mesec dana 2 opaka udarca. Svaka čast i da te u zdravlju služe. I da ne zaboravim. Budi ljubazan sa suprugom. Ti znaš zašto! ( meni si barem pomerao dupe).  :drink:

 

Hvala Grozni. Uhh, da znaš da si u pravu... Zamislio sam da ga je odnela... Kuvam kafu odma' :)

 

Čestitam Woli :DOdličan gram... Sad još samo da mu dodaš sendvič tanjur... No, znaš ti to i bolje od mene :wink2:

 

Će bidne i to :)

 

:angry27:  nista to ne valja  :angry27:

 

:respect:   sve sve ali rucka  :respect:

 

Ručka je... uff. Valjda ću umeti da ga setapujem. Piše sve, dobio sam protractor. Hvala :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Uzivaj,sonicno je to OK,malo mi se jos uvek dize i ono malo kose na glavi sto jos imam kad treba da pomislim na podesavanja oko rucke iz proslosti :),ali ako se uspes vezati za jednu zvucnicu,pa ne tripujes jos  na "sad dodajmo/oduzmimo 0,1gr gazne sile",bit ce to fina sprava..12" ti vec limitira izbor zvucnice,sta si nameracio?..i vidi ako zavrsis pricu oko tanjira ,nadji/uradi neku separatnu sekciju napajanja za to,vredi...i imas jos jedan trip (ja nikad nisam probao onomad),ali sam citao neke komentare,je da se vredi pograti oko pozicije motora,u odnosu na "T"

 

sretno :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

W, sad klinac moze da pozove devojcicu kod njega  da slusaju ploce.... :wink2:

 

Ima on gramofon i sada, matorog DD Technicsa D2, a sleduje ga 1210. Samo, on ribe zove da im svira gitaru, a to je već naredni nivo - dolaze mu sa poluspuštenim gaćama :)

 

 

Uzivaj,sonicno je to OK,malo mi se jos uvek dize i ono malo kose na glavi sto jos imam kad treba da pomislim na podesavanja oko rucke iz proslosti  :),ali ako se uspes vezati za jednu zvucnicu,pa ne tripujes jos  na "sad dodajmo/oduzmimo 0,1gr gazne sile",bit ce to fina sprava..12" ti vec limitira izbor zvucnice,sta si nameracio?..i vidi ako zavrsis pricu oko tanjira ,nadji/uradi neku separatnu sekciju napajanja za to,vredi...i imas jos jedan trip (ja nikad nisam probao onomad),ali sam citao neke komentare,je da se vredi pograti oko pozicije motora,u odnosu na "T"

 

sretno :drink:

 

VTA se lakše podešava. Kuzma to tvrdi. Valjda je tako:) Nisam fotografisao, ali u paketu je stigla i Benz Micro Ace High Output. Za početak.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

vidi kad sam ja svojevremeno Franca pitao kod preuzimanja sprave koja je tacna efektivna tezina 9"-ke,malo me je cudno pogledao i pitao "a za sta Vam to treba"?..pa reko za tacan podatak/ kalkulaciju oko rezonatne frekvencije..lakonski odgovor je bio "ne berite brigu,silikon resava sve " :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigao FTA Primo interkonekt. Definitivno završavam sa kablovima. Najzad. U FTA portfoliju odmah ispod Knotija ako sam dobro razumeo Zorana FTA. Umirio zvuk, bas dobio na težini i preciznosti, visoki mmmmm :hot: , divota. Uzgred, izgleda ko bojni brod, nije za komponente ispod 5 kg, jerbo će da ih prevrne. ( Ovo mu dođe ko Šumadijski pogled na HI fi). Sad, može li ovo pod skalameriju, nisam siguiran, moderacija neka odluči. Pozdrav :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...