Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Umoran sam više od traganja. Hoću da slušam muziku a ne kablove, streamere, DACove...

Ma nije ni traganje tako loše.. evo ja uglavnom slušam ploče i hi-res digitaliju.. juče se sa drugarom trampim i dobijem Sony CDP-710, plejer koji dugo planiram da čujem.. već drugi dan slušam neke prašnjave diskove i uživam..Samo treba znati šta je starije, kokoška ili jaje, posle je sve lako..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo stigli i meni - al' nije laka montaza 4. vafera... Mora sredisnja osovina da se nastavlja, ili da se pravi nova/duza. Ako ti je to lako, napravi i meni jednu, isti su preklopnici... :lol:

Napravio dve viška, ostalo da obavimo primopredaju kad bude zgodno, ukoliko postoji potreba... :acute:

post-53-0-50625600-1336847848_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

uglješa popravljen.

Vid'o sam ga uživo! Svaka čast!

Kod mene je stiglo (pored onoga što mi je doneo BataKBane) i Postavljena slika Postavljena slika

@Stein: Nisam izdržao!

Vredelo je, čini mi se. Gledano iz raznih uglova. Brzina, način upravljanja, svašta... Zanimljiva je i proba sa music from RAM... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vid'o sam ga uživo! Svaka čast!

Kod mene je stiglo (pored onoga što mi je doneo BataKBane) i Postavljena slika Postavljena slika

@Stein: Nisam izdržao!

Vredelo je, čini mi se. Gledano iz raznih uglova. Brzina, način upravljanja, svašta... Zanimljiva je i proba sa music from RAM... ;)

:)

Nadam se samo da ih nisi preplatio :) Ja sam ih kupio (onomad) jer je cena odista bila veoma povoljna. Ne žalim ni grama :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma znam jednog, imao ih vise nego pristiju na jednoj ruci....valjda je to to...ManicP, neka ti je sa srecom, puno neprospavanih momenata u ocekivanju krajnjeg ishoda yelim ti od srca:drinks:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Srbija! :wild::wink2:

A voli ovog razjarenog smajlija... ...ako bi mogao samo neko u jednu ruku da mu doda čekić za meso i čupavu frizuru, bio bi isti Gagica. :buehehe:Gagica je moj drug... :preved:

...Nego Đape, jel su to digitalni vojsi ili analogni ?

Strogo analogni, bačam sve što imam kroz prozor i kupujem gramovon i nekake lanpe... ...i posle samo:

:crazyrocker:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...