Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nije poenta u novcu, već gde se stiglo u visokovernoj reprodukciji...Ovo je diyaudio sajt.

pa ako nije novac kljucan, sto ga pominjes? a ako je diyaudio, zasto nameces svoje misljenje gde kod i kako god stignes - ko da, ne daj Boze, imas neodljivu potrebu da u maniru histericnih prodavaca opreme nametnes kupovinu svoje robe? ne razumem takvu potrebu, cesto upustenu i mnostvom malicioznih komentara.. ajde brate dozvoli drugacije od onoga sto ti smatras dobrim, prosto, razliciti su arsini i fizike i psihologije.. da smo doterali do standarda u audi-u, tesko bi dolazilo do prodavanja magle.. povod zasto reagujem jeste zato sto sam bio u prilici da shvatim sa kakvom je pobudom covek uzeo zvucnike.. zato sto ga znam, zato sto razumem sta je kao ljudsko bice, a ne merni instrument ili neizlecivi "jamoramimatinajbolje" u njemu opredelilo da svoj novac da bas za te starudije.. novac je dao meni, ja ga prosledjujem, tamo gde sam za iste duzan - korist moja (moram je objasniti, da ne bi dao prostora tvom paranoisanju) jeste u peglanju posledica ushicenja kupovine zvucnika preko ebay-a..
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma kakvi Gagi. Boki će svima da nam objasni onom 6"/1" dvosistemskom kutijom šta je "vernost reprodukcije" ?

Jbg-a. Nisam ja uspeo da uvaljam econowave Peđi pa mu je Gagi na prevaru uvalio EV i zaradio basnoslovne novce. Ne da mu je samo kupio preko e-bay, već i dovukao u Srbiju i bezočno mu prodao iste. Bezobrazluk.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:rofl:sto ste nestasni skocili na Notaxa ?on jednu , a vi deset .....

Gde smem da ne skočim za blizanca mi ? Pogotovo što moram da zaštitim i biznis koji sam razvio, pa sad širim posao sa econowave na EV ali preko Gagija jer bi bilo previše očigledno.I nije deset nego jednu :P
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa ako nije novac kljucan, sto ga pominjes? a ako je diyaudio, zasto nameces svoje misljenje gde kod i kako god stignes - ko da, ne daj Boze, imas neodljivu potrebu da u maniru histericnih prodavaca opreme nametnes kupovinu svoje robe? ne razumem takvu potrebu, cesto upustenu i mnostvom malicioznih komentara.. ajde brate dozvoli drugacije od onoga sto ti smatras dobrim, prosto, razliciti su arsini i fizike i psihologije.. da smo doterali do standarda u audi-u, tesko bi dolazilo do prodavanja magle.. povod zasto reagujem jeste zato sto sam bio u prilici da shvatim sa kakvom je pobudom covek uzeo zvucnike.. zato sto ga znam, zato sto razumem sta je kao ljudsko bice, a ne merni instrument ili neizlecivi "jamoramimatinajbolje" u njemu opredelilo da svoj novac da bas za te starudije.. novac je dao meni, ja ga prosledjujem, tamo gde sam za iste duzan - korist moja (moram je objasniti, da ne bi dao prostora tvom paranoisanju) jeste u peglanju posledica ushicenja kupovine zvucnika preko ebay-a..

Ti si pretpostavio gomilu stvari koje nemaju veze sa životom, i nalupao se ko Maxim po diviziji. Izgleda da ti nisu sve na broju. Vidim da je i Zvu na istoj talasnoj dužini. Idite malo trčite ili vozite biciklo, pa se izduvajte.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Samo sam teo da pitam koji projekat je u planu...? :whiteflag:Poz

Odgovorio Gagi, biće neki MLTL kao njegov, samo prvo merkanje zvučnika i to... ...da imamo osnove za račun.Ako ne, iskopiram Gagicinu kutiju, koja ne podleže zakonima fizike niti teoriji o zvučnjacima, i teraj. Meni dosta. :BeerMugCheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ti si pretpostavio gomilu stvari koje nemaju veze sa životom, i nalupao se ko Maxim po diviziji. Izgleda da ti nisu sve na broju. Vidim da je i Zvu na istoj talasnoj dužini. Idite malo trčite ili vozite biciklo, pa se izduvajte.

Ma samo reci koliko kilometara :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Znači, Gagi ne izdaje fiskalni račun ni za zvučnike ni za svešteničke usluge (osveštanje kutija i slično)? :msn-rofl:

gagi izdaje fiskalne samo u slucaju losih licnih odnosa, sve ostalo ide dobrovoljno.. a kada i ako bude svestenik, tebi ce i zenidba i opelo i svaki blagoslov eventualnog buduceg projekta (ako ga bude) biti od srca, dobrovoljan, jos ce i pice da te casti.. :wink2:

Ti si pretpostavio gomilu stvari koje nemaju veze sa životom, i nalupao se ko Maxim po diviziji. Izgleda da ti nisu sve na broju. Vidim da je i Zvu na istoj talasnoj dužini. Idite malo trčite ili vozite biciklo, pa se izduvajte.

`ajde ne mlati, nego razmisli pre nego sto komentarises.. da te nisam cuo par puta, pricao sa tobom, ne bih se osvrtao.. pricam i ujedam dok mi je stalo, kad me i to prodje, na gubitku smo obojica. Naravno da je Zvu tu da me podrzi, ali iskljucivo kao prijatelja, ne u onom za sta misli i ceni da sam nepravedan i bezobrazan. Isto kao sto bih i ja stao uz tebe u slicnoj situaciji :wild:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

........................Naravno da je Zvu tu da me podrzi, ali iskljucivo kao prijatelja, ne u onom za sta misli i ceni da sam nepravedan i bezobrazan. Isto kao sto bih i ja stao uz tebe u slicnoj situaciji :wild:

AAAAaaaaa ne. Grešiš. Ja sve po prijateljskoj i rodbinskoj liniji štitim i podržavam. Posle toga po udaljenosti i lepoti :rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...