Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

stigao Titan32bit/384KHz USB/I2S interface

Bravo Zen, svaka cas' na akviziciju :thumbsup:Ja sam jurio USBPAL, cak potpisao i NDA i na kraju gazda ipak nije hteo da posalje ni fakturu u Srbistan...A cujem da vabricki drajver ima 'noise floor' dosta visoko, treba jos dorade. :drinks:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jevo i meni se prosraćkalo malo...post-13-0-30512300-1333535998.jpgDanaske stiglo u menjaži za dva 6.5" Tannoy drivera, da budem iskren, nije mi bilo bitno da bude ispravno osim dela sa cajgerima. Izgleda ok, trebaće malo polirati prednju površinu VU metara jer su brojke naštampane sa zadnje strane iste a ne na unutrašnjem delu... Pojačalo će dobiti neku masku na prednju ploču a VU metri idu u novog Bastarda, tačnije, u supersimetrični cirklotron sa OPA1632 i lateralnim mosfetima...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jevo i meni se prosraćkalo malo...post-13-0-30512300-1333535998.jpgDanaske stiglo u menjaži za dva 6.5" Tannoy drivera, da budem iskren, nije mi bilo bitno da bude ispravno osim dela sa cajgerima. Izgleda ok, trebaće malo polirati prednju površinu VU metara jer su brojke naštampane sa zadnje strane iste a ne na unutrašnjem delu... Pojačalo će dobiti neku masku na prednju ploču a VU metri idu u novog Bastarda, tačnije, u supersimetrični cirklotron sa OPA1632 i lateralnim mosfetima...

Baš mi se sviđa šta će da se desi...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Baš mi se sviđa šta će da se desi...

Svrbi me za još jedan par istih, ali prodavac preferira da ga ne zivkam ako nemam da keširam 70 evrona što meni ne pada na pamet ni pod razno... Ne za dva VU metra, pa makar koliko bili lepi... Lepše mi je pomisliti da sam uštedeo 70 evra ne kupujući... :)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo "pneumacko" će kopa rupe za vumetre.

a taj hitači kako se vika?

Hitachi HMA-G2

Trenutačno ima jedan ovde: http://www.kupujemprodajem.com/Pojacalo-Snagas-Hitachi-HMA-G2-1664291-oglas.htm?filter_id=5796268

Inače, ništa spektakularno, STK i tako...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo nekih skalamerija i kod mene. Ruski preklopnici 2x32 polozaja. Niski buvljak je cudo svasta se nadje.

Mašala, dobro... :oke:Koliko vidim nisu make before break i još pride onaj tip što se obrne na položaj, pritisne i zabravi?Biće malko posla na prepravci za audio namenu, al gde je zabava da je sve ko po ulju...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Fino, fino, jel to mikrofon i aparatura za akustiku ?

Aha. Neka preliminarna merenja su pala još juče. Doduše, moram kalibrisati mic i napraviti kabl za loop kalibraciju karte. To od ponedeljka.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...