Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Karakteristike stvarno ne znam. To treba pitati Zena.Kupljene preko e-bay tj. Guje.Kreću se obično oko 40-50 evra par.

blagis tebi. mene onaj forumski dripac iz novog sada (sync) zajebo i poslao 2 razlicita za sve pare. izbruka se jajara za 5000 dinara.

E ima nas svakakvih. Nikad mi nije bilo jasno takvo blamiranje :scratch_head::krstix:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U DAC ... Lampuceru. OPA su spremni, a danas su stigle i ove bubuljice.Ne znajem oznake jer nisam kući. Znam da počinje na 351 i ima još jedno 6 cifara :rofl: Kad budem opet kući, pošaljem ti oznake i sve što te bude zanimalo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ček da pogledam u PP.Editujem za minut poruku kad nađem. Stavio sam malo pre OPA1632 ali nisam siguran da nisam omašio negde pa sam editovao :) Ima još jedan od TI koji pasuje.EDIT: OPA 1632 ili THS4131EDIT EDIT: Oznaka trafoa je Beyerdynamic TR/BV 351.1.10.005

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Problem jeste u tome što se treba malo čekati dok se pojave. Upravo napisah Gagici na PP koliko smo sreće imali.Pazareni su pre nekih mesec dana. Od tada nije bilo ovih trafoa na ebay-u. Proverim s vremena na vreme. I tad kad sam kupio su bila ova 4 od istog prodavca.Fora je u tome da sam ih snimio na ebay-u sat vremena pre kraja aukcije. Uzeo sam 4 komada ne znajući šta će mi toliko. Ispostavi se da bi i Gagi stavljao na DAC trafoe, pa su našli svrhu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma pocelo je zesce da me nervira to oko nabavke delova koji mi trebaju a tesko se nalaze, kao npr oni famozni fetovi za Sipijev amp, pa onda ulazni fetovi koji su od nenadjijuma bar sj74, pa neke tamo lampe. Jos je veca fora kada ti tako nesto i naleti ne smes ni da se vatas za novcanik. Uf jebem ti DIY......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ponovo su se kod Zhoufanga pojavili fetovi za Sipijev amp pa ima smisla poruciti.

Ma pocelo je zesce da me nervira to oko nabavke delova koji mi trebaju a tesko se nalaze, kao npr oni famozni fetovi za Sipijev amp, pa onda ulazni fetovi koji su od nenadjijuma bar sj74, pa neke tamo lampe. Jos je veca fora kada ti tako nesto i naleti ne smes ni da se vatas za novcanik. Uf jebem ti DIY......

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma pocelo je zesce da me nervira to oko nabavke delova koji mi trebaju a tesko se nalaze, kao npr oni famozni fetovi za Sipijev amp, pa onda ulazni fetovi koji su od nenadjijuma bar sj74, pa neke tamo lampe. Jos je veca fora kada ti tako nesto i naleti ne smes ni da se vatas za novcanik. Uf jebem ti DIY......

Pazi, ili tako kako si opisao ili da kupiš fabričko pojačalo u klasi tvog DIY-a za cirka 1500 evra :)Inače, imam 16 pari FET-ova za Sipijev amp, odnosno 8 pari viška pa ako ti treba cimaj me na PP
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...