Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

nisam čuo Sipijev amp pa ne mogu pričata što se tiče kupovine ne bi kupio ništa nisam tolko manita što bi se moglo napraviti za te pare sos svetiljke ti znaš - i da ostane kusur za kafua bil` bolje bilo od Sipijevog ampa nebitno - bitno je da grije uši i oči

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

si pobenavio ko da su kod tebe bili izbori , a ne kod nas ............štagođ da imaš za 1K5 da kupiš vabričko , za 500 ćeš napraviti bolje ...... i još i za kavu da ti ostane:buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

priča beše da Sipijev amp vredi kolko kupovni od 1k5 evrića, pa ti pogura još malo put gore

Evo 'vako...Fabrički N.Pass F5 koštao 3000 USD. To mu dođe oko 2400 evra.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

si pobenavio ko da su kod tebe bili izbori , a ne kod nas ............štagođ da imaš za 1K5 da kupiš vabričko , za 500 ćeš napraviti bolje ...... i još i za kavu da ti ostane :buehehe:

naročito ovo novo što sad kao prave hiiiiiiiiiiiiiiiii end

Evo 'vako...Fabrički N.Pass F5 koštao 3000 USD. To mu dođe oko 2400 evra.

ne kažem niti mogu reći da Sipijev amp ne vredi 1k5može bit a može i nebittj nelson inače ne vredi boba :laugh1tooht:aman ljudi da ne otvaramo bespotrebnu raspravuja nisam kupio novi uređaj zadnjih 30 godina niti imam namjeru e ne vrede boba u odnosu cijena/kvalitetsamo vintage i home made :whistle2:najmlađi je iz 1984 tak da nisam referentan za ovu raspravusorry, kupujem samo nove phono glave
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde ima da se nabavi ovo cuso i po kojoj bi ceni ako nije tajna?

Ako se odnosi na ove hladnjake, oni nemaju cijenu. Dobio sam ih na poklon od prijatelja. Inače skinuti su sa nekog stroja a to je valjda sklop koji upravlja sa motorom. Sad samo moram da smislim gdje da ih iskoristim.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Potpuno te razumijem, i sam sam dugo "crkavao" kad vidim hladnjake ali evo sad već imam par kompleta u zalihama i smišljam šta da im nakačim, u smislu disipacije, oblika i dimenzija. Inače, ima i kod mene materijala, više nego hladnjaka ali sad su mi veći problem trafoi, elektroliti a i konektori. Uvijek će nešto faliti. :crying:Evo još nekakva skalamerija. Zna li iko šta je ovo?post-37-0-84237100-1338201450_thumb.jpgMislim da sam riješio problem širma za F5 :clapping:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...