Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

na moju veliku zalost - zarad kvaliteta koji je postignut - ovo je izgleda bila one off prilikapitao sam dva puta da li mogu preneti info - svima dobro - ali nema uslova za to

Zbog ograničene dostupnosti "repro materijala" za izradu trafoa, njih neće biti.Biće mogućnosti da se naruče špulne za skretnice. Krajem maja meseca će verovatno biti postavljen oglas za to.Ovako nešto:post-65-0-89516100-1303992040.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zbog ograničene dostupnosti "repro materijala" za izradu trafoa, njih neće biti.Biće mogućnosti da se naruče špulne za skretnice. Krajem maja meseca će verovatno biti postavljen oglas za to.Ovako nešto:post-65-0-89516100-1303992040.jpg

Što se repro materijala tiče, stigao Siemensov trafo sa C jezgrom preseka 62x36mm, 12 kila žive vage, ruke mi do kolena. Nisam pri fotoaparatu...Jel može neki info šta može da se namota na tom, treba mi za F5 sa disipacijom 160W. Računam da može da se iscedi 450VA?
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo bi da može da izvuče tih 450VA ali će baš morati da se "cedi".Ja bi tu motao 2x110V za primar i iznad svakog od tih primara bifilarno 2x18V, tako bi dobio dual-mono napajanje uz uslov da imaš dovoljan broj kondova za filter. :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Trebalo bi da može da izvuče tih 450VA ali će baš morati da se "cedi".Ja bi tu motao 2x110V za primar i iznad svakog od tih primara bifilarno 2x18V, tako bi dobio dual-mono napajanje uz uslov da imaš dovoljan broj kondova za filter. :cheers:

To je nekako i moja ideja + static :to_become_senile:. Kondove spremio 12x22mF, biće dosta...Vidim da se srola 400-450VA trafo, teraće to... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Pozdrav svima,Neznam koji su ovo zvučnici, dobio sam ih na probu. Na njima nema oznaka ( osim + i - ).Promjer membrane je 235 mm, a korpe 265 mm.Ako netko može pomoći.....kk-e...hvala.

Kasno palim, ali možda pronađeš ovdje neku fotku tih drivera. Ako nađeš, znat ćeš barem kako se zovu driveri, pa je dalje možda lakše.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...