Zen Mod Napisano %s u %s #14499 Napisano %s u %s Beyma 15WR400 Vix and LightMatic je reagovao/la na ovo 2
BANAT Napisano %s u %s #14500 Napisano %s u %s 10 hours ago, grone said: EV Vmr dosli poklon imao sam i EV St -350 lepo se sloze ne znam sta cu za bass! Uz te tvoje odlicne EV preporucio bih ti da pojuris neke polovne ali u dobrom stanju odlicne EV-DL15W ili EV-DL18W koji se dosta povoljno mogu naci . grone je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #14501 Napisano %s u %s pre 12 časa, Zen Mod reče Beyma 15WR400 Kad se već spominju bas zvučnici, zamolio bih te, kad stigneš, da mi daš podatke za izradu kutija za one moje Beyma 115 basove, kao i skretnicu .
Zen Mod Napisano %s u %s #14502 Napisano %s u %s kutija nije problem, pravljena i dokazana skretnica - zavisi od toga sta ces gore sta ces sa cinjenicom da je jedan motan i - ako se secam dobro - zna da ceska? LightMatic je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #14503 Napisano %s u %s Dobro, mislim da smo dogovorili da gore budu Tannoy-ci (što su kod tebe), a zar nisam objavio da su prihajali oni drugi Beyma basovi iz DE? Ako nisam, izvinjavam se nije namjerno. Što se tiče kutija, privezao me se prdoserac mamin sin, da to pravimo, sad su na ferijama pa bi on kao da vidi kako to zvuči, itd. Ja sam prezadovoljan što ga ikako interesuje nešto što je sa ovoga svijeta i analogno, jer koliko vidim mladež je najviše zainteresirana za virtuelno. Vix and zerowaf je reagovao/la na ovo 1 1
Zen Mod Napisano %s u %s #14504 Napisano %s u %s ima tvoj Gazda Viber, ako vec ti nemas ...... pa mozemo i da se cujemo LightMatic je reagovao/la na ovo 1
LightMatic Napisano %s u %s #14505 Napisano %s u %s pre 43 minuta, Zen Mod reče pa mozemo i da se cujemo Možemo i da se vidimo, ako Bog da....
grone Napisano %s u %s #14506 Napisano %s u %s Ima ovde povoljno mada shipping je uvek skup. Imam dosta 15" koje stoje treba prvo da probam slusam... https://www.nonsolospeakers.com/15-38cm/16778-beyma-15wr400-woofer-15-8ohm-99db-400w-ferrite.html LightMatic je reagovao/la na ovo 1
Pchelac Napisano pre 2 časa #14508 Napisano pre 2 časa Doobro, kad nece niko da pita zasto se kliberim...stigao jeee... STAAAKLEENIII😍!!! My precioussss .. Brijac, Vix and LightMatic je reagovao/la na ovo 2 1
Zen Mod Napisano pre 1 sat #14509 Napisano pre 1 sat mjok to je neki AI mene ninja lepo naucijo - kad oces da dokazes, uzmes novine sa dansanjim datumom i slikas pored Vix and LightMatic je reagovao/la na ovo 2
Preporučeni Komentari
Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar
Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar
Kreiraj nalog
Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!
Registruj novi nalogPrijavi se
Već imaš nalog? Prijavi se ovde
Prijavi se odmah