Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Sto je tice JBL jedinica ovog tipa sve su one ring radiator tip. Nisu predvidjene da se koriste tako nisko vec kao supervisokotonci. 077 ima mnogo bolje resenje horne i pokrivenosti od 075. Po meni to ispod 10k nema puno smisla da se koristi. Sa druge strane Fostex ima finiji zvuk. Sve je pitanje sta hoces. Po meni ti je najbolje da uzmes RAAL i uzivas :)

Preveliku usmerenost ne voli niko, a koja je razlika 077 i 075, za ove druge kazu da imaju puno sibilante oko 6k.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Lepo je kada su prijatelji zadovoljni. Uživajte...

A, sada, da vidite koliko je smešno kada si mator: Vidim ja poruku o JBL i čitam Zen-ovu poruku, ne gledajući detaljno sliku (ćorav) i razmišljam: kako je sa slike mogao da zaključi: „lele al' su tvrdi .... to godinama nije radilo“ Kakav je to majstor kada sa slike to može? Eto, da znate sa kime imate posla... ;) No, znam, to se tak'o rodi, nisu to (samo) godine... ;)

Pa jedno godinu dana se spremam da lanem neku , pa nikako ........nisi ti mator po godinama , nego se iznutra osećaš matorim , pa se to reflektuje na ponašanje ......gledam onaj tvoj avatar i ne mogu da se načudim , da jedna osoba koja persira polovini foruma i izdaje se za intelektualca ima takav avatar .........normalno je da kad tad to izađe ......dakle ja ti preporučujem da umesto sadašnjeg staviš fotku neke pi.ke sa ovako velikim sisama .......ima da se podmladiš za dva meseca ..... :smesna: :smesna: :smesna: ......pa da staviš ovako jedan avatar k'o ovi smajiji već bi bilo bolje ...jbt , ti stavio mumiju Ozija .......džabe si išao u školu :smesna: :smesna: :smesna: :smesna: :smesna:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa jedno godinu dana se spremam da lanem neku , pa nikako ........nisi ti mator po godinama , nego se iznutra osećaš matorim , pa se to reflektuje na ponašanje ......gledam onaj tvoj avatar i ne mogu da se načudim , da jedna osoba koja persira polovini foruma i izdaje se za intelektualca ima takav avatar .........normalno je da kad tad to izađe ......dakle ja ti preporučujem da umesto sadašnjeg staviš fotku neke pi.ke sa ovako velikim sisama .......ima da se podmladiš za dva meseca ..... :smesna: :smesna: :smesna: ......pa da staviš ovako jedan avatar k'o ovi smajiji već bi bilo bolje ...jbt , ti stavio mumiju Ozija .......džabe si išao u školu :smesna: :smesna: :smesna: :smesna: :smesna:

Ne znam odakle Vam to sa „intelektualcem“... Idem da vidim na Google-u šta bi to moglo da znači... Postavljena slika

Oni koji se „iznutra osećaju matorim“ čuvaju svoje godine k'o zmija noge...Postavljena slika U zdravlje! Postavljena slika

Nemojte se ustezati... Pogotovu ne godinu dana... Postavljena slikaAl', moram priznati, dirnula me je Vaša briga Postavljena slika Hvala...

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas slucajno naleteh na ovu slicku i nemam pojma zasto ali setih se Zena :) Eto ubacicu ovde a Zen moze da prebaci u drugu diskusiju ako smatra da treba.

hahaha, ciganjski san...ako, odn kad ovo vidi dynablaster, novosadjani su definitivno ugasili :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas slucajno naleteh na ovu slicku i nemam pojma zasto ali setih se Zena :) Eto ubacicu ovde a Zen moze da prebaci u drugu diskusiju ako smatra da treba.

Nešto slično viđam skoro svaki drugi dan u mojoj ulici - Skupljamo staro gvožđe...akumulatori stari kupujemo! - To stvarno radi profesionalno :oke:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

jbgaZika bar ima avatar ........ :buehehe:

Pa imam i ja , jel ne vidiš , imam rolku , to sam nekad nosio i na spavanje , male uši pripijene uz glavu , original moje i baš lepe.....i plus još onaj čuperak ,naravno moje lepe plave oči iz opravdanih razloga nisam smeo da stavim , jer kakvi ste baksuzi , još će da me ureknete .......sada nije moj problem što neki koriste moj avatar kao svoj :smesna:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

hahaha, ciganjski san...ako, odn kad ovo vidi dynablaster, novosadjani su definitivno ugasili :msn-rofl:

slabo je to batko, imam ja vec u developmentu citavu prikolicu sa rasklopivim visecim sank stolicama :laugh1tooht:

gle ovo je prastara zamisao iz 2006. i pocetnicka sto se i da videti

Postavljena slika

sada je taj projekat druga prica:D

kad smo vec kod shiny disco balls, sa ovom cicom sam se malo druzio- skroz blesava :msn-rofl:

bonus, ne klikaj ako si previse mator:

http://3.bp.blogspot.com/_xRjmifkjU9c/S1xq5P18WTI/AAAAAAAAEiE/CzJalDJvYQI/s1600-h/jovana+stipic+01.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...