Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

ma ne seva za prava , nego im stalo do renomea najveceg strucnjaka ,,,,,,, da li samo zbog ega ili i zbog novcadrugi primer -zamisli kad se pokolju J.Roberts i J. Weiss cija je patka veca - WE ili RCA ........ :rofl:mislim - nije JR bazdaren , al' Weiss nije daleko od Romija

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad se kaže početnik , ja mislim na početnike koji će da vide neku kutiju na ovom sajtu , pa još ako dobro radi sve je u redu .....i možda možda možda će da je napravi ako ima u trafici da kupi zvučnike ......tako ja mislim ......sa strane pojačala , treba pod hitno uraditi edukaciju da za početak nije neophodno da se ima pojačalo od 200 w , sasvim je dovoljno i 50 dobrih . Kada se stave neki projekti gde su zvučnici nabavljivi samo preko , to obično bude problem i malo jačim od početnika , novac da ne spominjem Ja mislim da mogu da napravim dobru kutiju za 100 evra za početnike :smesna: .......sa druge strane , malo dugoročno , ja Elementu vidim kao jednog od budućih sponzora / koliko je meni poznato poprililično su korektni / onih okupljanja oko kojih nikako da se organizujemo .....ako baš neko pita zašto SALZnaš šta , ako ti treba da dežuraš po službenoj dužnosti radi izbora , ja ne moram :))

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Rade, rad sa SALom je gubljenje vremena. Ne isplati se, skretnica košta, vreme košta, lamperija košta. Voleo bih da mi neki dopadne šaka da ga premerim i da vidim gde je i šta je. Dosta sam tražio SALa po netu i parametri na koje sam nabasao imaju nenormalno visok L tako da nisu baš mnogo upotrebljivi. Verovatno je sam motor jako loš. Ostali parametri su manje više ok. Ali sve bi se to lako proverilo da imam neki da premerim.Elementa je koliko vidim stvarno korektna ali šteta što ne uvoze bilo koju drugu marku. Npr, Monacor, Dayton, SB, sve je to jeftino i odlično. Može i novi Peerless/Vifa ili Tangband

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ima brate svega .........samo te kara minimum order quantity , isporuka ........... i to sto nista nijee poznato .............edit : 15" Neo Coax ............ 90$ ; 50 pcs min orderlele

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...