Jump to content

Sta ste udomili od drajvera i zvucnika u skorije vreme.....


Mikorist

Preporučeni Komentari

Želim da prijavim udomljavanje Tannoy Devon kutija. U originalnom stanju.Želim da napomenem da sam u životu čuo veoma puno zvučnika, kako boljih, tako i gorih od ovih. Međutim, ovi su se jedino pokazali kao ozbiljni saputnici u suživotu i uživanju u muzici.

post-36-0-62244700-1330377310_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:cheers:hvala puno,ovo je početak izlaska iz šestogodišnjeg audio-celibata. Za sad imam u pozajmici osveženi preamp/amp kombo Tandberg 3002/3003, slušam internet radio stanice, Valentinu Lisitsu na jutjubu kako mota Rachmaninova oko malog prsta leve ruke i jbga...lepo mi je, da se ne lažemo! :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:respect:veruj mi da mi je draze nego da sam ih ja kupio :cheers:

Zašto, pa nije se valjda toliko zahebo? :P

cek - jel' to bese "za prijatelja" ili je stvarno bilo , pa prijatelj ubedjen/odustao ?hoces da racunjamo jedno usko a visoko ?

Bilo bi lepo dozvoliti mu da pokaže šta ume, mislim drajveru.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemojte mi zameriti, ali ću sebi dozvoliti luksuz da više ne razmišljam u zvučnicima, zvuku i drajverima.

A stalci? :this:PS Bata Bane koristi sličan stalak kod sebe, samo tapaciran, i to svira vrlo lepo... :guitarplayer:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nemojte mi zameriti, ali ću sebi dozvoliti luksuz da više ne razmišljam u zvučnicima, zvuku i drajverima.Kao ni o tome zašto je prethodni vlasnik bio tako ljubazan da mi ustupi zvučnike po nabavnoj ceni.

Prethodni vlasnik sigurno nije imao tako dobre stalke ..........u principu takvi stalci su neprihvatljivi ako se posmatra isključivo njihova uloga .....sa druge strane po malo praktične , možda unose neki tonalitet / može i neka druga definicija / koji se nekom i sviđa ......
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gde li su zavrsili ? :)

JBL 2470 u gostima na par dana bio.Nazalost sutra odlazi kod novog vlasnika :oke:Zvuk gitara i zenskih glasova na ovom drajveru je nezaboravan.Ima nesto u tim Phenollic dijafragmama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...