Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Serija slika na temu kako slupani auto postaje nelupani auto...

 

http://acidcow.com/pics/13674-how-to-make-a-crashed-car-to-look-like-a-normal.html

 

.. potom verovatno završava ovde negde kao auto koji je vozila bakica...

Ne bih se kladio. Većina vozila koja stiže ovde je tamo prodavana povoljno zbog veoma velike cene (ručnog) rada u service-ima i slično... Pod Tvojom „radnom“ pretpostavkom da je došao ovde „od napolje“...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj komšija i prijatelj je mesec dana ovde obilazio placeve pokušavajući da nađe auto koji nije "sumnjiv" tj sa svim onim dokumentima koje prodavci tvrde da imaju - servisna istorija na prvom mestu - i na kraju je završio u jednom autolimarskom servisu gde se od uvezenih (slupanih) auta prave auti koji nikada nisu bili ni ogrebani a potom završavaju na autoplacevima.

Gorespomenuti je na kraju završio u Hamburgu gde je kupio sebi auto koji stvarno nije bio devastiran a prodavan kao savršen... Dakako, slike na linku nemaju nikakve veze sa radionicom koju sam spomenuo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moj komšija i prijatelj je mesec dana ovde obilazio placeve pokušavajući da nađe auto koji nije "sumnjiv" tj sa svim onim dokumentima koje prodavci tvrde da imaju - servisna istorija na prvom mestu - i na kraju je završio u jednom autolimarskom servisu gde se od uvezenih (slupanih) auta prave auti koji nikada nisu bili ni ogrebani a potom završavaju na autoplacevima.

Gorespomenuti je na kraju završio u Hamburgu gde je kupio sebi auto koji stvarno nije bio devastiran a prodavan kao savršen... Dakako, slike na linku nemaju nikakve veze sa radionicom koju sam spomenuo...

Baš tako. To sam i napisao... „Tamo“ se to njima ne isplati, makar ne mass-ovno...

Naravno, svuda ima onih koji nađu u tome profit... (slika #2)...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...