Jump to content

Zanimljive, smešne i čudne fotografije


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 14.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Prvi put vidim nešto slično. Ne znam ništa o pticama, ali sam odrastao kraj jednog pasioniranog golubara pa mi je ljubav prema golubovima nešto što razumijem. Kako bi se onda zvala takva sorta?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stvarno nemam pojma, to su neke ostrvske egzotične živuljke   :)post-628-0-90191600-1393288992_thumb.jpg    

 

a za ovo mogu da garantujem da nije fotošop, gledao kod drugara nedavno... za 40god. golubarenja uspeo da izvede ovako retku kombinaciju boja Srpskog visokoletača.

 

Ovakve kombinacije zovu "mozaik"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zadnje dvije godine se posvuda po netu pojavljuju takva "predskazanja" u vezi broja petaka.... Izgleda da vrijeme stvarno leti jer nemam dojam da je već nekoliko puta proletjelo po 823 godine otkad sam to prvi put vidio. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zadnje dvije godine se posvuda po netu pojavljuju takva "predskazanja" u vezi broja petaka.... Izgleda da vrijeme stvarno leti jer nemam dojam da je već nekoliko puta proletjelo po 823 godine otkad sam to prvi put vidio. :D

Da bre. Obicno su praceni i porukom tipa:

"Pošaljite ovu poruku svojim prijateljima i za četiri dana novac će te iznenaditi.

Temelji se na kinskom Feng Shuiju.                                 Tko ne proslijedi poruku.... može osiromašiti...."

 

Treba prelistati kalendare par godina unazad i prebrojati petkove, subote i nedelje

 

 

EDIT  malo sam procunjao

http://www.karike.com/blog/264849/ove-godine-decembar-ce-imati-5-subota-5-nedelja-i-5-ponedeljka

 

 

http://www.bizlife.rs/vesti/51414-ignorisite-besmislene-poruke-o-cudesnom-decembru-i-vreci-para

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...