Jump to content
Mikorist

Zanimljive i smesne slike

Preporučeni Komentari

7 hours ago, joseperdomo said:

Da l' je za smijanje ili plakanje ?954dee65122b6c623878dc4049dd04fa.jpg

Da ne kvarim temu,ali ovo sam pratio od samog pocetka, i bilo je za ocekivati. Svedoci smo takvih postupaka "uzivo". Direktor dobije bonus zbog "smanjenja troskova", a radnici na ulici. Ali, to je rezanje grane na kojoj se sedi. I kad-tad se desi ovako nesto. Pitam se kada ce ludilo vecitog "smanjenja troskova i povecanja profita" prestati. Postoji neka granica. Moderno robovlasnistvo jos uvek postoji i zivi. Da ne davim vise, ovo je tema za Kafanicu...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Nece, ta filozofija histericnih neznalica na managerskim pozicijama se razgazila, nije bitan broj nesreca ili stete, sami sebe stite, vazan su deo establismenta.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Pa sta je tu tragedija, pa nema dana da neko ne ode zbog opijata, jedino ako treba iz nekog razloga da se naglasi da se to bas desilo na Egzitu i da je strani drzavljanin.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

shvatite me kakogod, ali da se pitam ja bih Exit ukinuo, ili bih mu ukinuo državne donacije - to je komercijalni festival koji bi trebalo sam da se finansira.. ne vidim ni jedan razlog zbog kojeg bi se za Exit davala sredstva veća nego što sve NS ustanove kulture dobiju za celu godinu..

Exit sa kulturom nema ama baš ništa, ko ne veruje nek prošeta Exitovom Dance Arenom i sve će mu biti jasno

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

kaze covek koji je em sam odao po Exit-u , em ima troje dece u dobu za Exit

ja bio dvaput , malo cituckao i apsolutno se slazem - izmedju Exit-a i Grada treba da postoji cisto poslovna saradnja ....... koja mora da bude na visokom nivou bez daljnjeg , ali striktno poslovno ......

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...