Jump to content

Zanimljivi & smešni na You Tube


Preporučeni Komentari

  • Odgovora 6.2k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

  • 2 nedelje kasnije...
  • 2 nedelje kasnije...
pre 1 sat, Vix reče

Sta smo naucili od Alana Forda, naucili smo...Kraj :crying:



Nema kraja s Alanom Fordom i nenadmašnom Brixyijevom adaptacijom!
Može se uvijek iznova čitati i pronaći kako se ljudi od 1969-te, kad je pokrenut strip, do danas nisu promijenili.
Alan Ford u škole umjesto vjeronauka! Obavezna lektira za satove etike!
Mijenjajmo kurikulum!
"svE za jednog i jedan (dolar) za sve!"

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 16 časa, NIXIE reče



Bas mi je zao sto je toliko auto-tuna upotrebljeno. Bar mislim da je to sto cujem iz notepada autotune ili neki slican software na djelu.


S druge strane.....hell yeah!

Bas me briga kakav je album. Olinjali princevi rokenrola su snimili jos jedan album vise od 60 godina nakon sto su poceli zajedno stvarati!
Nisu nestali u eri diska, nije ih pomeo Rap osamdesetih niti kasniji hip-hop. Nisu se kao, meni uvijek dragi U2, devedesetih dodvoravali mladjoj publici. Nisu izblijedili ni u zadnjih 20 godina tursko-grckih ritmova. 
Oni prase rock´n´roll bez mjesta za dvojbu. U vrijeme kad sam krenuo u osnovnu skolu oni su bili stari bend, a ja sad imam 36 godina - radnog staza!
Jos da je bar Charlie Watts mogao dovrsiti ovo s njima.

Sve u svemu:
Never give up! :punk:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20-ak minuta vremena.
Vrijedi pogledati ne tek zbog nekih motivacijskih fora niti zbog divljenja ustrajnosti ili "mind over matter" filozofije.
Na kratko, tek u naznakama, mozemo osjetiti na koji nacin je ovaj Nijemac sagledao covjekovo mjesto u prirodi. Kako zivotinjskom svijetu covjek ne znaci niti djelic onoga sto covjek o sebi misli i, ono najvaznije, svjedocanstvo iz prve ruke sto nemar za ekologiju cini zivom svijetu na Planetu.
Ostatak je, naravno, divljenje snazi volje, plivanje i slavljenje uspjeha koji nije ni bio potreban ljudskom rodu od onog trenutka kad smo sastavili prvu splav ili izdubili prvi kanu. :D 
 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...