Jump to content
Impuls

Čime se zanimam... (ovih dana )

Recommended Posts

Evo i mene nakon dugoooo vremena evo ovo se radilo

Баш лепо и педантно. :clapping: Вероватно тако и звучи.Пажњу су ми привукле ноге, такве бих и ја да ставим.Реци ми нешто о њима - радио на стругу, купио у радњи, скинуо однекуд?

Ce ga zavrsim dok se vrnes...trafo je napokon namotan... Trafo Siemens C jezgra...placid napajanje za bafalo2...dual mono zero feedback (bozos psu) za legato3. Kontroler baziran na modifikovanom hifiduino kodu i arduinu. Displej 4x20 karaktera sa belim pozadinskim osvetljenjem...

post-16-0-25702800-1308492324_thumb.jpg

Upustis rupu 1.5-2mm veceg radijusa. Na laseru iseces prsten od mutnog klirita i ubacis ga unutra. Koji led od pozadi i eto...

Ово напред знам, него ово иза један или више ЛЕД-ова? Клирит забушен за ЛЕД-ове или само прислоњене?

Ово напред знам, него ово иза један или више ЛЕД-ова? Клирит забушен за ЛЕД-ове или само прислоњене?

Po teh. mogucnosti, potrebama i afinitetima...po volji ti. Samo difuzne ledovke ne sasecaj previse jer posteno gube rasipnu moc.

Sto se tice zvuka...posle svih dac-ova koje sam sklopio i tudjih koje sam slusao.... Bafalo direkt preko xlr u babela me je odusevio na prvih par nota. Necu dalje komentarisati kakav je zvuk...jer nas ima raznih koji cuju kera napred levo il pozadi desno. Al znam da Cakija redovno kad je na klonji u glavi i dalje slusa Nardis od Patricie Barber i Fasil od Marc Sinana. Direkt iz cipa u naponskom modu sam ga slusao do nedavno kad sam zavrsio svoju plocicu legato3 izlaza. Legato3 poseduje trimer da se nulira DC al i dalje na izlazu ima pola napona u odnosu na masu (napajanje Legata je +-15v). Problem je sto babel (a i aleph30 kod kolege bassivusa) ne mogu bez mase na xlr-u direkt sa legata da sviraju jer nemaju pravi diferencijalni ulaz. Tako da ga slusam preko bafera tj rca konektora.....pa i takav je primetno bolji nego Sabre sa direktnim naponskim izlazom.No, pocelo je krtozenje delova za novo pojacalo al to otom potom...Baff2 kolege bassivusa:Tri taleme, tri placid napajanja (mono za baffalo, dva dupla za legato), legato 3 sa sve Amtrans AMCH kondovima...

post-16-0-84053900-1308495638_thumb.jpg

Za moderatore...Moze se ovo od Superfi-jevog posta gore prebaciti u zasebnu temu da se ne kvari Impulsova. A bice jos informacija kako budem zavrsavao Igorov dac.

Za moderatore...

Moze se ovo od Superfi-jevog posta gore prebaciti u zasebnu temu da se ne kvari Impulsova. A bice jos informacija kako budem zavrsavao Igorov dac.

ovo je zajednicka tema , tako da nema kvarenja

otvorite posebnu kad i kako vam odgovara - da vam se modovi ne petljaju u koncepciju i naslov