Jump to content

Babelfish M25 by Zbora


Zbora

Preporučeni Komentari

Napisano (izmenjeno)
2 hours ago, mutayu said:

@Zbora koji je model sasijskih rca konektora i gde si ih uzimao, ako se moze znati?

WWW.AUDIOPHONICS.FR

eizz-ez-102-base-plate-rca-or-24k-la-pair

 

nije neka ljuta egzotika, pristojni ... deluju u redu za te pare.

 

Koristio sam ranije one CMC od majstora sa KP deluju tu negde sa kvalitetom na oko.

ovde mi se cini prednost sto je mesto gde se lemi masa za telo konektora stanjeno i manja je sansa da se pregreje izolator srednjeg kontakta.

Izmenjeno od Zbora
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 minutes ago, LightMatic said:

Čovjek nešto rabota a mi ga zezamo, pa nije drugarski.... Nek' teče rad sa srećom a lako ćemo mi za žene....:cheers:.

Mala sala. Uvek mi je drago kad vidim da se pravi novo pojacalo, zvucnici i DaC ovi. ;)

E sad, po svojoj prirodi je ovaj forum malo tolerantniji na offtopicarenje.

Evo ja sad opet razmisljam o nekim zvucnicima (Sica) dal fullrange, ili koaksijalac. Moracu kupiti, jbg, nema po otpadima... :laugh1tooht:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napisano (izmenjeno)

Hi-Fa pravilo broj 1 & 2 za zene i muskarce koji ne kapiraju hobby :

1 - Ako ne mozes da cutis onda foliraj najbolje sto mozes tipa "zamenio sam / polovnjak za sicu" itd.

2 - Omerta / pravis se lud i kazes nisu to novi zvucnici.... svi podnostojce su i tako skoro isti - uski a visoki, ako se boja poklapa.

 

Za DIY - nemoj ni slucajno reci "pravim novi aparat" jer ova recenica ima podmuklo dejstvo na zenski um - naime prvo pitanje je sta ce ti novi kad vec imas takav a zatim ide glavni zaxeb : razmisljanje da nisi sposoban ako pravis npr. 4.-to predpojacalo....

 

 

:bad_boys_20:

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Zbora said:

Samo se zezajte , a Zbori finansije na projektu odose do djavola, evo me guglam masinu za susenje vesa ...

Sve je to direktna posledica !

I ovo da se doda na to sto rece Krca. U njenim mislima:

... "E ako ima para za pojacalo, ima i za susilicu..."

Dobra stvar je sto si kupio uglavnom sve sto ti treba za pojacalo, zvucnici ce morati malo da sacekaju. 

A eto zasto ja kopam zvucnike po otpadu: Uvek kad se skupi kinta za nove zvucike, kupi se nova ves masina, tepih..  itd... 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...