Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

pre 1 minut, NIXIE reče

U mojim godinama, sve je poslednja prilika, zato sam mi uzeo i ako nisam planirao. I onda sam sebe stavio na spisak dvaput. Sledeći put ću zapisujem šta radim. :buehehe:

Ama nece da se baci. Veruj mi na rec. Ova PCB ima i MSB bazdarenje i dosta opcija za JLS. Vidim da moze i kristal njegov da se napaja posebno.

bitno je da imamo nikad koriscene - nove cipove - od poznatog dobavljaca. 

Moras prouciti ovu PCB - tek mi ovde nije jasno kako se povezuje. Ide direkt JLS PCB na DAC  PCB :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 25 minuta, Mikorist reče

Ama nece da se baci. Veruj mi na rec. Ova PCB ima i MSB bazdarenje i dosta opcija za JLS. Vidim da moze i kristal njegov da se napaja posebno.

bitno je da imamo nikad koriscene - nove cipove - od poznatog dobavljaca. 

Moras prouciti ovu PCB - tek mi ovde nije jasno kako se povezuje. Ide direkt JLS PCB na DAC  PCB :D

This version has the stacked possibility for I2SoverUSB v.III USB board.
It is without the shift registers logic army, therefore it needs 20-Bit PCM data (PCB has uf.l connectors, normal connectors, or I2SoverUSB v.III board option).

I2SoverUSB board needs to have the J4 jumper installed.
Short respective SJ jumper for power supply option:
- either short SJ1 & SJ2 ... the whole I2SoverUSB board will be powered from USB, no isolation)
- or short SJ3 and I2SoverUSB crystals will be powered from external power supply (+5VD from DAC), isolation is preserved
- another PSU options can be maintained using pins: +5VD2 and GND2

I2SoverUSB not flipped (pin-headers installed on the bottom side on I2SoverUSB) ... the heatsink and USB connector are on the TOP

Ja sam uzeo ovu non flipped. - tako da je orijentacija *(valjda ) normalma. :drinking-2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kod ovih i baš ne ide tako. Polovina fime je u Kini a druga polovina u Hong Kong.  Kamionom prevezu preko ghranice i ide u Fedex iz Hong Kong-a.

Sve piše šta je i koliko je. Sem ako gratis ne pošalju nešto kao sad. Kojom brzinom ovo pituje je fantastika. Plus što imaju deal sa Fedexom da je cena duplo manja nego u EU ili UK.......Kapiram da milone PCB šalju...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...