Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

46 minutes ago, Mikorist said:

Ma sa ovim ne znaš šta je dok ne kupiš i ne čuješ . Mož da do sutra gledamo manual - ko za LM6171. Slew Rate 3600V u mikro sek a ništa posebno ne svira

:risitas:

Ja lepo rekoh da je to vise opamp za delta sigma dac :D Ali isto tako rekoh, probajte stogodj, tako da iskustvo vise. 

Dok se ne napravi konkretno resenje za uredjaj koji se konzumira, moz' se bocka do sutra :oldtimer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bockanje je epilog, ne mere bez njega, hebes simulacije dok to ne cucne na uredjaj :) Ali moraju se neki boksovi ispuniti pre toga. Mora by the book, bar odredjen deo stvari kako kaze @vladd. Ode previse novca u suprotnom, nagomila se (sa druge strane ode dosta i u R&D..). Ja spucah kolicinu dok ne krenuh drugim putem. Epilog je V6C nabolji od utrosenih komercijala. Imam i V6V i NCD ako neko hoce da proba i da poslusa, ostale IC ste probali vec. OPA627 secerlema je udomljena u pozajmici, ne zna se kada ce se vratiti kuci :D Trenutno przim 30mA klase A i uzivkam :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

5 hours ago, Mikorist said:

I šta ja sad da radim ? Da bacim DAC jer ovo svira skoro isto. .........

lepo ja kazem - genericka resenja daju genericki zuk
mozes da naturas ispred sta hoces, ako posle analogni stepen uradis by the book, zvucace by the book

treba da probas bar D1 da vidis da li ima razlike
ene, napravi ikebanu obaska napolju, iscupaj OP i odvedi na D1 van kutije, pa poslusaj razliku
ako skontas da trud ne opravdava razliku, vrati OP na mesto, zabetoniraj i resio si (jednu) dilemu

volj ti D10 ili dragoncic, mlad si, probati se mora

:rofl: 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...