Jump to content

AD1865 / AD1862 / PCM63P NOS USB DAC (blast from the past)


NIXIE

Preporučeni Komentari

Sreća prati hrabre. :D

Order information

Order id:8162006524914452

Item Name: 2PCS/LOT PCM1702K PCM1702U PCM1702 SOP20 Audio Decoding Chip IC NEW ORIGINAL


Final solution

Solution1:Full refund 23.98 USD

Notice: AliExpress has issued refund for you. Kindly wait for 3-20 working days to receive your refund.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Zbora reče

A nije li pregrada za ukras, osim ako je od mumetala ?

Može i od mumetala ako nađeš toliko parče.......

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie 99,96 % reines Nickel Ni Metall dünne Blechplatte 0,3 mm x 100 mm x 200 mm in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!


 

Može i folija pa obmotaš oko oba torusa

WWW.EBAY.DE

Entdecken Sie High Purity Silver Gray Pure Nickel Ni Metal Foil Plate Thin Sheet 0.1x30x1000mm in der großen Auswahl bei eBay. Kostenlose Lieferung für viele Artikel!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ako koristite Tidal na Windowsu, i ukljucen van je Exclusice mode unutar Tidal aplikacije iskljucite ga.

Radio sam merenja osciloskopom, pustio sam na Tidalu 20khz signal, sinusoide nema ! Isti je slucaj sa Asio driverima i sa windows audio driverima. Umesto sinusoide dobijem nesto sto ni u naznakama ne lici na sinusoidu. Kada sam iskljucio exclusive mode u tidalu, 20 khz sam dobio lep pravilan signal.

Mozda je slucaj samo kod mene... Ali vredi pokusati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, JosipSU reče

Radio sam merenja osciloskopom, pustio sam na Tidalu 20khz signal, sinusoide nema ! Isti je slucaj sa Asio driverima i sa windows audio driverima. Umesto sinusoide dobijem nesto sto ni u naznakama ne lici na sinusoidu. Kada sam iskljucio exclusive mode u tidalu, 20 khz sam dobio lep pravilan signal.

 

Skinite odavde Linux 

I probajte to isto sa osciloskopom na njemu. :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, JosipSU reče

Da da, pratim vas rad, hvala na tome, u planu mi je da obezbedim jedan mini pc samo za muziku, pa cu se onda igrati sa linuxom.

Zanimaju me i uporedne slike sa osciloskopa. Windows vs MacOs vs Ovaj RT Linux.........

Kakva je sinusoida koliki je šum sistema na svakom realno.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 10. 3. 2023. at 10:34, Zbora reče

IMG-b4c8bdca1892c9d9fba7a0fc7af7f3b4-V.thumb.jpg.d3830d025ab45fcd0e66d1d607cb55dd.jpg

 

Samo polako, prvo da se ustanovi raspored .

Ja sam planirao tako samo mirror image od te slike. Levo trafoi, s desna na levo JLS, AK4113, ispod njih prema prednjoj strani napajanje za JLS i AK, pa dak ali zarotiran, pa ispod njega prema prednjoj strani PSUD2.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...