Jump to content

Sve aktivnosti

Ovaj tok se automatski ažurira

  1. Danas
  2. Juče
  3. Ma, blatantno kopiranje zvuja (tweeter zakucan na prednju plocu)sto je Vladac doneo na prvi FAK- RIP Vlado,...i pomalo Zenov Djurdjevak, tqwt dole i full gore. Bice tu jos puuno posla...🙄
  4. Trenutno montirani ,onako bez nista, iznad ITT desetke, na staklenim kond 60uF, desetka sa skretnicom 2 reda na 350Hz cini mi se... Setup nekoliko dana i tiiho usviravanje, kako je preporuceno, i dok im ne uradim neko kuciste, pusticu ih onda lagano fulrange ali tiho...Dotle cu vrvtno dobiti i savete sta sa skretnicom malo bolje...
  5. Igra staklenih perli! (nema smisla po sadržaju, ali je naslov prigodan. ) Nisam stalno na forumu, pa mi je promaklo, a sjećam se da si se zanimao za staklo. Jedva čekam čuti dojmove i vidjeti što ćeš s njima.
  6. Pre nedelju dana
  7. Samo za kolegu @Aciko, a naravno i za sve ostale fanove CV-a, koji su opasno krenuli u kampanju.
  8. Cika Brka jesi li bolje? Ja bi to uzeo ali ne znam ko bi od clanova to nosio do busa uvece... Usput i da uzme i predpojacalo valjda si zavrsio kad bese to prije godinu dve?
  9. Ma kakvo bolje, to i mineralno neko od cestitog proizvodjaca i bice okej. Gl4 pod obavezno.
  10. ovo sam sipao, konkretno. ima bolje al ne treba gl4 obavezno.
  11. elem 2 komada grozomornih 15-ica iz Tannoy T40 subwoofera 1 izvadjen iz kabineta, stanje ko casa 1 u kabinetu, samo jedan kabinet imam, fabricki znaci 2 kom. 15-ica i jedan kabinet ako nekom ne treba kabinet, moze se iseci i izvaditi drajver cena : recimo za clanove foruma 150 evropljana - licno preuzimanje ili neki dogovor (ne slanje!) Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803:: WWW.BLUEARAN.CO.UK Woofer for Tannoy T40 V15BP 3803
  12. Cije si sipao, da naspem kvalitetno da sto duze traje ova getriba
  13. to je prakticno direktna zamena/naslednik od mojih ljubljenih SM115N zaebo sam se sto ih otudjih ....
  14. 75w90 gl4 sipaj i uzivaj.
  15. Poljep drajver! Ubio se za neki bas refleks!
  16. Mozes i na parče kartona! Daj govori kako se čuje staklo!
  17. Za slusalice Nego, montiraj to negde i pricaj kako svira
  18. Kako su maleni...srednje-visokotonci😍
  1. Učitaj još sadržaja
  • Trenutno na sajtu   3 članova, 0 Skrivenih, 600 Gosta (Pogledaj celu listu)

  • Forumska statistika

    9.2k
    Ukupan broj tema
    452k
    Ukupan broj objava
  • Statistika članovȃ

    3014
    Svi članovi
    5071
    Najviše na sajtu
    Sanjalica
    Najnoviji član
    Sanjalica
    se pridružio
×
×
  • Kreiraj novo...