Jump to content

Yamaha C4/M4 kombo


Srecko

Preporučeni Komentari

2 minutes ago, predragm said:

Naprimer Iskre .....:grino:

Pa ne bas, mora malo i tehnologije vintaz na stranu...ima dobrih komponenti i za puno i za malo para...

Ja sam za varijantu da se jeftinim komponentama digne level rada, nije mi gust da komponentu od par hiljada $ bucnem na dasku pa da kazem imam vredan projekat...mora da sam i ja vredan srazmerno ceni tudjeg proizvoda :) 

Ali ima izazova u Morelu i skanspiku, pa i seasu, nalik Harbetu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni sve lepo svira, u nijansama lepse i najlepse, narocito te starudijice, imaju opseg lepog rada, ne treba ih masirati vec im ugadjati...

ALi je tema Harbeth, ja samo pokusavam Srecku da iznesem neke druge stavove i okolnosti, kako da proba da kompletira sprave i zadovolstvo, od praznih prica i magle se nece nauzivati, n a malo duze staze...

P,S<

Sad pregledah, imam svasta sirokopojasno sa ovih terena I Riz, i Ei, i ITT i Grundig i Philips, ali nemam Iskru... morace da se poradi na tome.... :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 minutes ago, Srecko said:

Pošto je u HiFi bilo sve onako kako ste mi rekli, ne preostaje mi nista drugo nego da verujem i za viski iako ne pijem (Fulham nam je zajednička boljka, doduše više Vaša) emoji16.png.

. . .

Ma imaju i Japanci sada odlicne. Pokupovase nekoliko destilerija i fabrika po Highlandu u Skotskoj.

Yamazaki im je zakon. 

Ali . . . . Talisker je moja ljubav. :wub:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, vladd reče

on je imao tehnolosku i kvalitativnu prednost, ali sada to ozbiljniji i posveceni DIY-eri mogu da nadmase.

boli ga briga za DIY-ere...oni mu nisu ciljana grupa...da jesu imao bi kit-ove ko Focal što ima(de)...mada se ni Focal nije proslavio prodajom drajvera.... 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E vala i brige su uzajamne :D 

Samo kazem da je moguce uraditi bolje, ili jos bolje, unaprediti ono gde se zakidalo i stedelo. Pravljenje od nule zahteva pocesto siroke resurse. Ali dorada u nekim segmentima je i moguca i opravdana.

A ovde smo da Srecko bude veseliji sa igrackom i da ne uzima zdravo za gotovo nicije pricice, pa ni ASovove-a ;) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Srećka mrzi i da ih izvuče 10 santimetra više, nekoliko nedelja se pripremam, a kamo li da se dodatno sa njima nešto zavitlavam.
Ja nisam jedan od Vas da bih to mogao sam nego bi trebalo da osmislim čitavu logistiku; a i što bih uživam u njima i ovakvim kakve jesu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, Srecko said:

Lepo izgleda.
Ja sam mislio da se nisu ni toliko potrudili.
Generalno smatram da Englezi prodaju maglu za veliku lovu (bez argumenata, verovatno da grešim).
Mene nije problem da prevare ali varaju i tolike ljude iz ostatka planete pa mora da tu nešto ipak ima.

ma englezi su maheri, bili i ostali...izmislili šoubiznis i pop kulturu...znaju da rade stvari...u limenu kutiju stave štampanu ploču i trafo i to svira do jaja, a ovi drugi stave u kutiju od kriptonita dve tone sunčevih kondenzatora i pet trafoa motanih na mesecu, a zvuče kao kurton

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Možete Vi da se zavitlavate koliko hoćete ali Naim Supernait 2 vs. Hegel H160, kažu Naimovci, ima prednost.
Ima više detalja (lupkanje nogom muzičara, tradicionalno zvuci prstiju pri prelasku preko žica......).
Doduše ovi drugi kažu da Naim proizvodi te zvuke i kad muzičari uopšte ni ne lupkaju nogama[emoji16][emoji16][emoji16].

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...