Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

27 minutes ago, asimze said:

@Zen Mod "pola kvafrata solid core korektnog bakra treba da je referenca za sve zvucnicke kablove". Možeš li navesti neke praktične primjere sa tržišta? Šta znači korektan bakar? Neču ulaziti u raspravu, interesuje me samo tvoje objašnjenje!

korektan bakar - znaci kabel koji je provereno iz korektne proizvodnje, ne mora cak ni da bude najcistiji, ali da znas da nije djubre

"referenca", pojam koji ne oznacava najbolje, nego tebi licno poznata velicina, tako da imas refrencu sta god da probas, pa lako ocenis da li je bolje ili losije od onoga na cega si navikao

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E, a kad smokod kablova, ocu probam nesto. Recimo da imate viska antenskog kabla (coax). Da li je neko probao da iskoristi samo unutrasnji vod (pun presek) x2? Mislim, jednostavnije je koristiti telefonac, ali u ruci imate nesto drugo...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 minuta, Vix reče

E, a kad smokod kablova, ocu probam nesto. Recimo da imate viska antenskog kabla (coax). Da li je neko probao da iskoristi samo unutrasnji vod (pun presek) x2? Mislim, jednostavnije je koristiti telefonac, ali u ruci imate nesto drugo...

Ama cu uzmem VDH CS12 naheftiniji i da stavim selotejp kao razmak izmedju - vozdra :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

9 minutes ago, Vix said:

E, a kad smokod kablova, ocu probam nesto. Recimo da imate viska antenskog kabla (coax). Da li je neko probao da iskoristi samo unutrasnji vod (pun presek) x2? Mislim, jednostavnije je koristiti telefonac, ali u ruci imate nesto drugo...

pa kad vec imas u ruci, probaj

sta ce ti misljenje drugih?

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...