Jump to content

Iron Pumpkin(s)


Zen Mod

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 1.1k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Imam ja preamp, bazira se malo na Pumpkinu, odlican opseg i gomila filtera na njemu. Moze da se boji zvuk do bola, a da ne izgubi dinamiku. Bolji je od miraduia i Mikine zice zajedno, da se ne lazemo, jer radi na bateriji od 9v i montira se u bas gitaru, znaci izvor zvuka u studiju koji se snima da bi svi mi kasnije to isto reprodukovali na Topinzima, IP-nima i Sissy-ima :msn-rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 27.12.2020. at 20:06, chakija reče

Kod drugara, Iron je ostavio utisak da malo umekani zvuk i da ošiša detalje sa visokih. Ja kod sebe nemam takav efekat.

ja ne znam kako da objasnim ovo - koju god vrstu muzike da pustim - zvuci haj-end - znaci od disko, preko pop - rep - dzez - tehno - klasike -filmske muzike - hevi metala - cak i mono snimak Karuza zvuci neverovatno :thumbup:

imam utisak da nisam kod samog sebe u sobi - da sedim u nekom klubu audiofila - gde teche med i secerna vodica :first:

trenutno slusam ovo i svrsavam u gace

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 minut, Zen Mod reče

znam da nisi, jerbo da jesi, bilo bi tamo jos 3 strane pisanija i slika

pa nisam baš sve slikao -  a probao jesam i one male trafoe od BANAT - onda direkt Iskre na iste tačke kao na tvojoj slici ....

kombinacija koja je ostala je tvoj bafer umesto trećeg OPA između te tačke i releja - pa na relej direkt Iskre :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...