Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

He, he ........

Sto se tice "infekcije" dobio Grozni jednu na dar, skoro pa letalnu .... :wink2:

Postavljena slikaJ1.jpeg   Postavljena slikaJ2.jpeg   Postavljena slikaJ3.jpeg Postavljena slikaJ4.jpeg

 

Postavljena slikaJ5.jpeg Postavljena slikaJ6.jpeg Postavljena slikaJ7.jpeg

 

@Revox - pogledaj samo rooster big band-a (J2) :respect:

 

imali naši tada šta da ponude

 

a izbor je boli glava

 

pokupio par Lp-a iz tog perioda no nisi vidio

 

skito po švedi i kupovo ploče :wink2:

 

čekam lika šta će u novoj turi da ponudi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onomade u Nisu, lik koji ima prodavnicu ploca izbacio mi jedno 5-6 ljutih ( sto retkoca, sto ocuvanost) fenomenalnih izdanja, (jbg, cena ne bas tolko fenomenalna, tj, jeste niza no sto bi trebalo, al ja nisam nesto bio mnogo pri udarcu). Sledeci put idem bolje naoruzan tamo. E da i NEMA GOMORU. PRC !!!  Ne da se moj dragi prijatellj. ..Bes zbirku kad bolja od svih prodavnica oficijelnih i onih drugih. :msn-rofl:  Ovo ...bes samo zato sto nije moja zbirka. Ipak sam ja Grozni. Pohlepan sam, pohlepan. To mi hobi. Ugledam i okomim se...... :drink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

Zep 1 i Zep 2,remastered by J.Page 2014,dobrozvuceca reizdanja koja ce posluziti u slucaju da se imaju vec izlizani primerci,ili kao sto je slucaj kod mene gde su izdanja sa pocetka/sredine '70-ih (UK izdanja inace),sonicno nekako bleda,tanka i jednostavno tupa iako ti stari primerci nisu akani...prije no sto se neko odluci da plati neke nebulozne cene za gornje naslove,ovo vredi svaku kintu...

 

Zep 1 je 3 LP (!)...

post-653-0-20492200-1404146213_thumb.jpg

post-653-0-13585200-1404146222_thumb.jpg

post-653-0-34443000-1404146280_thumb.jpg

post-653-0-40605600-1404146294_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Meni je Siena ostala u uspomeni kao jedno od ljepših mjesta u kojima sam bio. Volio bih tamo stalno živjeti.

 

x1,grad zivi u ekstazi kad su poznate konjeske treke na glavnom trgu..ako se i nema zivaca iscekati glavni spektakl,urnebes koji je tada u gradu je nezaboravljiv..Toscana roulez :D

 

ali za nedeljno popodne malo adrenalina,James Blood Ulmer "Are you glad to be in America",kad se pojavio uzburkao je malo ustajalu vodu oko znacenja reci "jazz":

post-653-0-93694800-1406989662_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nekoliko novih ploča koje slušam iznova i iznova u poslednjih mesec dana,odnosno kada god nađem vremena za muziku, a i tehnički su besprekorne:

 

-maločas se završio Portishead - s/t (drugi album). Kod mene (nekim čudom) kanadski presing iz 1997.

 

-sledi Branka Parlić - Satie & Beyond, ploča kojom sam prosto očaran,

 

-Thelonious Monk - Paris 1969., dbl LP za Blue Note iz 2013.

 

-Gram Parsons - Grievous Angel, najnovije Rhino reizdanje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ras, gde si kupio album Branke Parlić? Ja bih se pribeležio za jedan

 

U Pinball Wizardu.

Ima ga i u Dallas Music Shopu u Sremskoj, a mislim da sam ga video i u Nušićevoj (davnašnji Jugoton).

Verovatno ga ima i u drugim prodavnicama ploča.

Cena je 1500-1700 dinara okvirno.

 

Video sam na nekom drugom forumu da se par ljudi (dvojica zapravo) požalilo da im ploča krcka i sl. Moj primerak nema nikakvih anomalija.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...