Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Kao sto rekoh..... sistem se dobrano "zagrejao"....... nastavljam tamo gde sam stao pred put u Swe.... slusana A strana... upravo okrenuto na B..... preporuka....

Njihov 4. album.

Ostavim ih, ali im se uvek rado vracam.

Odlicni i uvek "svezi". Naravno - D. Fagen + ostali u Steely Dan. :oke:

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas lagano preslusavam one Peter G, LP:ove ulovljene uz Docovu pomoc i pitam se da koji mi je q pa cesce kupujem nove nego polovne. Zvucni kvalitet ovih starih iskace puno vise od prosjeka a i cesto bolji od ovih 180-200g ...  :scout_en:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Danas lagano preslusavam one Peter G, LP:ove ulovljene uz Docovu pomoc i pitam se da koji mi je q pa cesce kupujem nove nego polovne. Zvucni kvalitet ovih starih iskace puno vise od prosjeka a i cesto bolji od ovih 180-200g ...  :scout_en:

 

 

tako je druže

 

poslije početne euforije i kupovine audiofilskih LP od 180 ili 200 gr - to što su audiofilski mačku o rep - em loš vinil, em loša kopija em te biju po ušima u prosjeku 20-25e

 

za te pare kupuješ ladno 5 komada što licenci što originala

 

tako da je to unazad mjesec-dva za mene bad habit

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Prvo softver da napunim. Jedva 30 ploca. Fali mi jos samo nekoliko hiljada vinila da se izjednacim sa nasim zajednickim prijateljem, :respect:  e onda razmisljam o Rohmanu. A dotle, ko zna s cim ce me Doktor zarazi. On je direktan krivac za Ronda. Kod njega sam ga cuo i ostao paffff. Rohman je bolji, ali u relaciji benefit cost.... Rondo retko jak igrac. :crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vratio se od Tin-a.

Bili Grozni i Krezavi ( stari i "ljuti" rock-er, veliki fun B.Sabbath-a  :oke:  ).

Slusalo se : London Gramar i Gianmaria Testa.

Lepo, fino.

Medjutim, odmah po povratku svome domu ( a sistem naravno bio na stand by-u  :wink2:  ) morao sam da se "vratim" izvorima :

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa i to je retko, lep ulov. Po 800 dinara, skupo za sh, ali zato me ova za 99 dinara iskupila: Sjajna Melodijina kompilacija Ave Maria, od 9 kompozitora. Irina Arkhipova

 

Postavljena slika

 

Nikako da naletim na tu plocu u poslednjih par godina, a imao sam je nekada - vrh!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...