Jump to content

Trenutno na gramofonu ...


Preporučeni Komentari

Cisto za zlotvore koji su mi pomerali unutrasnje organe od zezanja. :oke:  Veoma ponosno i kako samo moja grozna malenkost kur....to moze.

Bio kod Borka, popio pice, dva, tri..... ponovio se malo. Pao tu i Ron Karter za slobodu i svasta nesto.

Stephan Micus - East of the night

Dakle,

Mili moj Doktore, Ninjo, Pajo, Wolly (...... :msn-rofl: ),  eto sad i mene tu ( ovaj put sa pravom). :BeerMugCheers:   :crazyrocker:

post-264-0-47920200-1397907209_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cisto za zlotvore koji su mi pomerali unutrasnje organe od zezanja. :oke:  Veoma ponosno i kako samo moja grozna malenkost kur....to moze.

Bio kod Borka, popio pice, dva, tri..... ponovio se malo. Pao tu i Ron Karter za slobodu i svasta nesto.

Stephan Micus - East of the night

Dakle,

Mili moj Doktore, Ninjo, Pajo, Wolly (...... :msn-rofl: ),  eto sad i mene tu ( ovaj put sa pravom). :BeerMugCheers:   :crazyrocker:

 

 

a hebate,dobrodosao (natrag) u klub sto vrte neke bakeljite od cca 120-220gr :)..taj Micus je dobar :whistle2: ,ima se moze se i kod mene to..najveci moj problem sa Stephanom je taj,da to sto se meni najvise svidja od njega  "To the evening child" nema(m) na LP. :crying:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Cisto za zlotvore koji su mi pomerali unutrasnje organe od zezanja. :oke:  Veoma ponosno i kako samo moja grozna malenkost kur....to moze.

Bio kod Borka, popio pice, dva, tri..... ponovio se malo. Pao tu i Ron Karter za slobodu i svasta nesto.

Stephan Micus - East of the night

Dakle,

Mili moj Doktore, Ninjo, Pajo, Wolly (...... :msn-rofl: ),  eto sad i mene tu ( ovaj put sa pravom). :BeerMugCheers:   :crazyrocker:

 

Šta da Ti rečem, osim: postao si čovek :D

 

Kod mene na '45:

 

Postavljena slika

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

današnja trgovina

 

post-38-0-51654900-1398199009_thumb.jpeg post-38-0-72201200-1398199027_thumb.jpeg post-38-0-10150400-1398199048_thumb.jpeg

 

i dva rijetka izdanja jedno

 

post-38-0-55114100-1398199062_thumb.jpeg

 

izdavač ZTT EST Trst štampano u Jugotonu

 

i

 

post-38-0-80799300-1398199075_thumb.jpg

 

 

e ovo je već posebna priča kako je došlo do izdavanja ove ploče

 

snimana u Novom Sadu 91

 

vinil nabavljen iz Bosne

 

štampa PGPRTB 92

 

omot štampan na Cetinju  na običnom papiru

 

nema kataloški broj

 

nema izdavača - bend izdao ploču o svom trošku with a little help from a freiends

 

tiraž - ne znaju ni članovi benda

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...